Tavo LRT

2018.11.28 13:08

J. Jurkutę-Širvaitę šeimų duetuose pravirkdė staigmena: jūs už tai atsiimsite

LRT.lt2018.11.28 13:08

Projektas „Du balsai – viena širdis“ aukštas pozicijas iškovojo dėl tikrų emocijų, išvydusi savo krikšto sūnaus ir jo motinos pasirodymą sako laidos vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Anot jos, išgyvenami jausmai – tikri ir jų nesuvaidinsi: „Ačiū jums už meilę, nes mes jus mylime iki Mėnulio ir atgal.“

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ filmavimai neretai tampa išbandymu ne tik į scena lipantiems šeimyniniams duetams, bet ir projekto žvaigždėms.

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys, kodėl šou vedėja J. Jurkutė-Širvaitė, nustebinta rengėjų, nesuvaldė ašarų.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Reikės pauzės, teks tvarkyti grimą… Bet čia jūs už tai atsiimsite“, – apsipylusi ašaromis kalbėjo J. Jurkutė-Širvaitė. Ją iš vėžių išmuši staigmena – moters krikštasūnio ir jo mamos duetas.

„Leiskite jums pristatyti šio vakaro netikėčiausią duetą. Tai – mano krikšto mamos dukra – labai rimta bankininkė, kuri giliai širdyje visada norėjo būti žvaigždė. Banke ji yra žvaigždė, mūsų giminėje – irgi. O šis nuostabus vaikas – mano krikšto sūnus“, – po pasirodymo paaiškino šou vedėja.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Mūsų labai įdomi istorija: Dovilės mama – mano krikšto mama, mano mama – Dovilės. Dovilė – mano dukros, o aš – jos sūnaus. Mielieji, tai, ką jūs dabar matote, nutekėjusios mano skruostais ašaros – tai yra tikra.

Būtent apie tai yra mūsų projektas, manau, dėl to jis išsikovojo tokias aukštas pozicijas. Ačiū jums už meilę, nes mes jus mylime iki Mėnulio ir atgal“, – jaudulio neslopino J. Jurkutė-Širvaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Ypatingai jautrus pasirodymas ir šiltos akimirkos, o taip pat – nuožmi kova, po kurios paaiškės, kurios poros keliaus į superfinalą. Jau šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt