Tavo LRT

2018.12.01 23:15

„Du balsai – viena širdis“ prieš finalą paliko Simona ir Kipras bei Aurelija su dukra Gabriele

Šeštadienį su šeimų duetais atsisveikino dvi poros – Simona Nainė ir Kipras bei Aurelija Čižauskaitė su dukra Gabriele Butkaliuk. Finale gruodžio 8-ąją pasirodys muzikiniame šou išlikę keturi duetai.

Projekto „Du balsai – viena širdis“  lyderiais šį kartą tapo Aurelija Meškauskienė ir Rapolas Kęstutis Meškauskas. Jie surinko daugiausia komisijos ir žiūrovų skirtų balų. 

E. Blaževič/LRT nuotr.

Į finalą taip pat keliauja Gedeminas ir Inga Jepšai, Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova bei Ruslanas ir Viktorija. 

Šį kartą laidos metu šeimų duetai pasirodė su savo šeimos nariais. Taip pat dovanojo grupinius pasirodymus, už kuriuos papildomus balus gavo A. Meškauskienė ir R. K. Meškauskas bei R. Venediktova ir G. Kriščiūnienė. 

E. Blaževič/LRT nuotr.

Vedėją Jurgitą Jurkutę-Širvaitę pravirkdė jos krikšto sūnus, dainavęs su savo mama, o G. ir I. Jepšus nustebino giminaitis, iš užsienio grįžęs pasveikinti artimuosius. Projekte pasirodė Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, į sceną žengęs Jonas Nainys debiutavo kaip vokalistas, nors ir labai jaudinosi. 

Be papildomų 30 balų, skirtų grupinių pasirodymų lyderiams, komisijos nariai Dovilė Filmanavičiūtė, Mantas Stonkus ir Katažina Zvonkuvienė išdalino po 10, 20 bei 30 balų. Po kiekvienos duetų dainos išmaniosiomis kėdėmis balsavo ir publika.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Projekto „Du balsai – viena širdis“ finalas  – gruodžio 8 d. 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.