Tavo LRT

2018.11.27 13:41

E. Seilius apie vaikų auginimą: iš namų išvažiuodavau bliaudamas

LRT.lt 2018.11.27 13:41

„Vyrai nuo moterų skiriasi tik tuo, kad negali pagimdyti, visa kita – galime“, – apie tėvystę projekte „Du balsai – viena širdis“ sako Edmundas Seilius. Jam antrina ir žmona. Pasak Kristinos Zmailaitės, motinystė po keturiasdešimties dvigubai veža. 

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovai šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje išvys tikrą mūšį – pusfinalio metu paaiškės, kurios keturios poros keliaus į superfinalą ir kovos dėl nugalėtojų titulo. 

Žinoma, šou gerbėjų laukia ir daugybė staigmenų. Viena jų – E. Seiliaus ir K. Zmailaitės duetas.

Laidos kūrėjų nuotr. 

Projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė nepraleido progos poros paklausinėti ir apie judviejų atžalas – dar metukų neturinčią Elžbietą ir vyresnėlę Barborą. 

„Taip gera po ilgoko laiko turėti tokį mažą kūdikėlį. Po keturiasdešimties motinystė dvigubai veža! Rekomenduoju, moterys, tikrai, labai reikia tėvynei“,  – juokavo K. Zmailaitė.

Paklaustas apie požiūrį į tėvystę, E. Seilius buvo atviras. 

„Savaime aišku, kad reikia padėti moteriai. Kitokia situacija buvo su Barbora – privalėjau daug važinėti. Iš namų išvažiuodavau bliaudamas, o dabar galime būti kartu. Tai – didžiausias džiaugsmas. Vyrai nuo moterų skiriasi tik tuo, kad negali pagimdyti, visa kita – galime“, –  atviravo žinomas operos solistas.

Laidos kūrėjų nuotr. 

Jautrus ir ypatingas Edmundo ir Kristinos duetas, Jurgitą Jurkutę-Širvaitę iki širdies gelmių sugraudinusi staigmena ir ypatinga kova dėl kelialapio į finalą – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“.