Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.23 13:29

D. Filmanavičiūtė kreipėsi į K. Zvonkuvienę: laikas trauktis į pavėsį

LRT.lt 2018.11.23 13:29

„Katažina, neįsižeisk, bet jau laikas trauktis į pavėsį“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Du balsai – viena širdis“ kreipėsi Dovilė Filmanavičiūtė, komentuodama Redos ir jos seserų pasirodymą. Katažina Zvonkuvienė pripažino, kad moterų trio pasirodė puikiai. „Mes – jau į pensiją“, – prabilo ji.

Nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ – ypatingos kovos. Dėl galimybės susikauti pusfinalyje šį šeštadienį rungsis net septynios poros. Ypatingą staigmeną projekto žiūrovams pateikė mamos ir dukros Gražinos ir Redos duetas.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Į sceną Reda šį kartą lipo su dviem savo seserimis. „Įsivaizduokite, kokia mama, jei ją pakeisti reikia net dviejų iš karto“, – komentavo Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Komisijos nariai taip pat negailėjo komplimentų ypatingam seserų grožiui.

„Aš net paploti pamiršau, sėdėjau kaip pabučiuoja, žiūrėjau į jus… Norėjau sakyti, Katažina, neįsižeisk, bet jau laikas į pavėsį trauktis“, – pokštavo D. Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

J. Auškelio/LRT nuotr.

„Manau, kad grupę „Pop Ladies“ mes jau palaidojome, bet reikia ir šitam trio pavadinimą sugalvoti. Mes – jau į pensiją. Jūs – puikios, turite nuostabią mamą, tėtis, akivaizdu, juvelyras, kito žodžio, matyt, nėra“, – komplimentus žarstė K. Zvonkuvienė.

Ypatingas seserų pasirodymas, sužavėjęs komisijos narius ir iš vėžių išmušęs Mantą Stonkų, jautrus Nijolės Pareigytės-Rukaitienės pasirodymas, keista J. Jurkutės-Širvaitės dovana Indrei Stonkuvienei ir arši kova dėl vietos pusfinalyje – jau šį šeštadienį 21 val. šeimyninių duetų projekte „Du balsai – viena širdis“ per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą