Tavo LRT

2018.11.20 11:20

N. Pareigytė-Rukaitienė šeimų duetuose nesuvaldė ašarų: esu beprotiškai įsimylėjusi

LRT.lt 2018.11.20 11:20

Didžiausia meilė – tai vaiko meilė, LRT TELEVIZIJOS projekte „Du balsai – viena širdis“ kalba atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Šeštadienį šeimų duetuose ji dainuos kartu su savo dukra Patricija. Dainininkė tikina, kad ji be proto įsimylėjusi ir šis jausmas – visam gyvenimui.

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovai šį šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje išvys ne tik intriguojančią kovą, bet ir itin jautrią staigmeną. Į sceną kartu su dukra Patricija lipo puikiai žinoma atlikėja N. Pareigytė-Rukaitienė. Jai šis pasirodymas tapo tikru išbandymu – moteris nesuvaldė ašarų.

J. Auškelio/LRT nuotr.

N. Pareigytė-Rukaitienė su šeima neseniai iš Klaipėdos persikraustė į Kauną. Moteris juokauja, kad tai – jiems ne staigmena.

„Patricijai persikraustymas iš vienos vietos į kitą nebuvo problema, turime senelius Kaune, ji prie to miesto pripratusi. Radome puikią mokyklą, dukra eina į nulinę klasę. Ten ji turi daug draugų “, – juokiasi dainininkė.

Po jautraus pasirodymo su dukra žinoma moters apsipylė ašaromis.

„Aš žinau, kokia tu šelmiška, juokinga, bet dabar parodei ir kitą savo veido pusę – jautrumą, moteriškumą, kurį turi. Esi sakiusi, kad nėra nieko didingesnio už mamos meilę. Esi beprotiškai įsimylėjusi?“ – klausia projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

„Taip, visam gyvenimui. Manau, visos moterys, mamos gali patvirtinti, kad didžiausia meilė yra vaiko meilė“, – atvirauja susigraudinusi N. Pareigytė-Rukaitienė.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas, džiaugsmo ašaros ir daugybė stiprių emocijų – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ šeimyninių duetų šou „Du balsai – viena širdis“.