Tavo LRT

2018.11.24 23:14

Projekte „Du balsai – viena širdis“ paaiškėjo poros, keliaujančios į pusfinalį

Laidos metu krito dar vienas duetas – Nerijus ir Milda Sadauskai, kurie praėjusį kartą pelnė daugiausia simpatijų. Vis dėlto į pusfinalį keliauja ne penkios, bet šešios poros, nes į projektą „Du balai – viena širdis“ grįžo Gedeminas ir Inga Jepšai.

Šį šeštadienį geriausiai pasirodė ir laidos pabaigoje savo dainą kartojo Simona Nainė ir Kipras. Pusfinalyje taip pat į sceną žengs Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova, Aurelija Meškauskienė su sūnumi Rapolu Kęstučiu Meškausku, Ruslanas Kirilkinas ir Julija Gurecka Fjodorova, Aurelija Čižauskaitė ir Gabrielė Butkaliuk. Prie jų prisijungia į pusfinalį grąžinti G. ir I. Jepšai. Su šeimų duetais atsisveikino N. ir M. Sadauskai.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovai sulaukė dar daugiau muzikos. Šįkart duetai pasirodė grupėmis, taip galėdami sau uždirbti papildomus 30 balų. Juos gavo S. Nainė ir Kipras bei R. Kirilkinas ir J. Gurecka Fjodorova.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Taip pat galioja ir įprasta taškų skirstymo sistema. Dalyviams balus skiria žiūrovai, o laidos pabaigoje lemiamus taškus išdalina ir komisijos nariai. Dovilė Filmanavičiūtė, Mantas Stonkus ir Katažina Zvonkuvienė skiria po 10, 20 bei 30 balų tiems duetams, kurie labiausiai juos sužavėjo ir yra verti likti projekte. 

J. Auškelio/LRT nuotr.

Gruodžio 1-ąją 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ duetai varžysis dėl galimybės patekti į finalą.