Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.19 09:59

Šeimų duetai ir A. Unikausko pokyčiai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2018.11.19 09:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT mediatekos žiūrovai labiausiai domėjosi muzikiniu šou „Du balsai – viena širdis“. Su šeimų duetais atsisveikino Evelina Guodytė ir Mantvilė Martuzevičiūtė. Laidos lyderiai – Simona Nainė ir jos sūnėnas Kipras.

Į penketuką pateko ir gyvenimo būdo žurnalas „Stilius“. Laidos vedėja Violeta Baublienė pristatė šokių mokytojų Giedrės ir Šarūno Kandrotų, architektės Vilijos Bartkevičienės ir gydytojo Alvydo Unikausko istorijas.

Tarp populiariausių mediatekos įrašų – kulinariniai receptai. „Beatos virtuvėje“ laidos vedėja Beata Nicholson siūlė lengvai paruošiamą baltos žuvies troškinį. Svečias – verslininkas Vladas Lašas, su kuriuo kalbėtasi apie Lietuvos ateitį.

Nemažai dėmesio sulaukė humoro laida „Dviračio žinios“. Šįkart siužetas sukosi apie Austėją ir Gabrielių Landsbergius – specialistei nepatinka, kad opozicija ruošia interpeliaciją švietimo ir mokslo ministrei.

Taip pat domėtasi ir LRT TELEVIZIJOS laida „Auksinis protas“. Žaidime rungėsi dalyviai, siekiantys patekti į finalą ir tapti ne tik nugalėtojais, bet laimėti įspūdingą prizą – kelionę.

1. „Du balsai – viena širdis“

2. „Stilius“

3. „Beatos virtuvė“

4. „Dviračio žinios“

5.  „Auksinis protas“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą