Naujienų srautas

Veidai2018.12.04 21:23

R. Kirilkinas: per projektą supratau, kad noriu būti geresnis

„Su kiekvienu pasirodymu stengiamės praskleisti užuolaidą ir pakviesti žiūrovus į svečius, kad pamatytų, kaip mes gyvename ir koks yra mūsų tarpusavio ryšys“, – portalui LRT.lt sako atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, dalyvaujantis televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“. Žinomo atlikėjo teigimu, jis pirmą kartą nejaučia azarto ir per daug negalvoja apie pergalę – šis projektas ne apie tai. 

Ruslanas džiaugiasi, kad projektas suteikia galimybę į sceną žengti su artimais žmonėmis. Iš pradžių žinomas atlikėjas dainavo su Rygoje gyvenančia pussesere Julija, kurią vadina tiesiog seserimi.

Duetas džiaugėsi, kad jiems, gyvenantiems toli vienas nuo kito, projektas tapo proga praleisti daugiau laiko kartu ir dar geriau vienas kitą pažinti. Garsus atlikėjas pasakojo, kad į projektą atėjo norėdamas išpildyti scenoje niekad nedainavusios giminaitės svajonę ir drauge su ja surengti pasirodymą publikai.

E. Genio/LRT nuotr.

Projekto pradžioje pristatęs pusseserę iš Latvijos, pusfinalyje Ruslanas uždainavo su dviem seserimis – Oksana ir Viktorija. Jos dėl pasirodymo atskrido iš Norvegijos, kur gyvena jau kurį laiką. Ruslano pasiūlymo sesės atsisakyti tiesiog negalėjo – jos abi labai mėgsta dainuoti, abi dalyvavusios ir konkurse „Dailų dainelė“, tik su scena vaikystėje ir atsisveikino.

R. Kirilkinas prisipažįsta, kad prieš kiekvieną pasirodymą jaudinasi, o žengiant ant scenos su artimu žmogumi jaudulio būna dvigubai daugiau: „Sceną paliksiu tik tada, kai suprasiu, kad jaudulio nebėra. Ir tokio ženklo tikrai nelaukiu. Kiekvienas išėjimas į sceną sužadina visas emocijas nuo kojų pirštų iki plaukų galiukų.“

E. Blaževič/LRT nuotr.

Jo teigimu, eiti į sceną su itin brangiu žmogumi, su kuriuos augai, su kuriuo dalijaisi saldainiais ar sriubos lėkšte, kurį lydėjai į mokyklą ir pan. yra labai intymu. „Tai tas pats, kas pakviesti visus žiūrovus pas mus į šeimą, į svečius. Su kiekvienu pasirodymu stengiamės praskleisti užuolaidą ir pakviesti į svečius, kad pamatytumėte, kaip mes gyvename ir koks yra mūsų ryšys“, – sako jis.

E. Genio/LRT nuotr.

Šis projektas, pasak R. Kirilkino, išsiskiria iš kitų tuo, kad jo varomoji jėga ir yra šeimos tarpusavio ryšys: „Esminis dalykas, kurį supratau projekto metu, kad aš tikrai galėčiau būti geresniu broliu ir apskritai geresniu žmogumi.“

Ne viename muzikiniame projekte dalyvavęs Ruslanas pripažįsta, kad šįkart nejaučia azarto laimėti: „Šis projektas man išskirtinis, nes tai proga pasidžiaugti, pasidalyti emocijomis ne tik su artimaisiais, bet ir žiūrovais bei pakviesti juos į savo šeimos ratą. Visai nesvarbu kokią vietą užimsime, svarbiausia mūsų ryšys čia ir dabar, rytoj ir ateity.“

Daugiau - vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi