Tavo LRT

2018.12.07 21:02

Į duetus grįžę Gedeminas ir Inga: jaučiame atsakomybę prieš tuos, kurie mus palaikė

Viktorija Juškauskaitė, LRT.lt2018.12.07 21:02

„Mes paprasti žmonės – tėtis, kaip sakome, iš traktoriaus išlipo ir padainavo“, – juokiasi Inga Jepšaitė. Portalui LRT.lt tėčio ir dukters duetas pasakoja nesitikėjęs, kad jiems bus suteiktas šansas sugrįžti į projektą „Du balsai – viena širdis“. Anot Gedemino Jepšo, sunku paaiškinti, kodėl žiūrovai taip pamilo jų duetą, tačiau grįžta nepasikeitę: „Esame tokie, kokie ir buvome.“

G. ir I. Jepšais susižavėję žiūrovai privertė prodiuserius sulaužyti laidos taisykles.

„Vilčių neturėjome, nes laidos vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė pasakė: „Iškrentate be teisės sugrįžti.“ Atsisveikinome su varžovais ir išvažiavome namo“, – kalba G. Jepšas.

E. Genio/LRT nuotr.

„Žaidimas yra žaidimas. Iškritome, nes kažkas turėjo kristi, o kiti – likti. Tai priėmėme ir su tuo susitaikėme“, – šypsosi I. Jepšaitė.

Tiesa, nei vienas, nei kitas tikina neįsivaizduojantis, kokiu būdu sužavėjo šeimų duetų žiūrovus. „Mes tikrai nežinome. Ruošėme pasirodymus, rinkome dainas, kad tiktų abiem pagal balsą. Net nesvajojome ir net negalvojome, kad žmonėms taip patiks“, – kalba G. Jepšas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

I. Jepšaitė svarsto, kad galbūt palankumą pelnė tai, kad jiedu niekuo iš kitų neišsiskiriantys: „Nesitikėjome tokios žiūrovų reakcijos ir kad bus tiek daug tokių, kuriems patiks. Nežinau ir negaliu pasakyti, kodėl taip gavosi. Mes paprasti žmonės – tėtis, kaip sakome, iš traktoriaus išlipo ir padainavo.“

Dueto tikslas – sudalyvauti. Anot I. Jepšaitės, norėjosi, kad tėtis padainuotų didžiojoje scenoje. Tiesa, dabar jaučia didesnę atsakomybę.

„Šiokia tokia atsakomybė yra prieš tuos žmones, kurie prašė, kad mus grąžintų. Tikiuosi nenuvilsime už mus balsavusių“, – sako I. Jepšaitė. Jos tėtis priduria, kad grįžta tokie patys, kokie ir buvo.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Pasak dueto, jei pavyktų išplėšti pergalę, namo keliautų laimingi. „Tikrai žinau, kad padaryčiau kažką spontaniško, bet dabar negaliu pasakyti, kas tai būtų“, – išduoda G. Jepšas. Pasak I. Jepšaitės, apsidžiaugtų, o namo važiuotų su daina.

Daugiau – įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt