Tavo LRT

2018.11.15 09:53

Šeimų duetų komisija S. Nainės ir Kipro duetui: pasirinkote prastą dainą

LRT.lt2018.11.15 09:53

„Jausmas, kad žiūrėjome sveikinimų koncertą iš vaizdajuosčių sename pulte“, – projekte „Du balsai – viena širdis“ po Simonos Nainės ir Kipro pasirodymo sako aktorius Mantas Stonkus. Jam pritaria ir Dovilė Filmanavičiūtė: „Kas čia buvo? Kokią dainą jūs pasirinkote?“

Nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ vis kyla įtampa. Prieš savaitę žiūrovai sukilo dėl komisijos balais nulemto Ingos ir Gedemino Jepšų pasitraukimo iš kovos, šį šeštadienį studijoje ir vėl virs aistros.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Kritikos strėles teks atlaikyti vieniems iš favoritų laikomiems S. Nainės ir jos krikštasūnio Kipro duetui.

„Kas čia buvo? Kokią dainą jūs pasirinkote? Ką čia veikia tos nuogos moterys? Aš jus užkulisiuose primušiu abudu“, – duetą, atlikusį Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“, kritikavo komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

„Prasta daina, prastas dainos pasirinkimas. Ši daina negali skambėti LRT eteryje. Jausmas, kad žiūrėjome sveikinimų koncertą iš vaizdajuosčių sename pulte“, – teigė Mantas Stonkus.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Tiesa, komentaras apie vaizdajuostes sename pulte komisijos nariams tapo lemtingu. Šeštadienio vakarą jų laukia itin netikėta staigmena, ne vieną išmušusi iš kojų. Žiūrovai turės progą užmesti akį į archyvinius ir itin nejaukius vaizdelius iš Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep, Katažinos Zvonkuvienės ir Manto Stonkaus gyvenimo.

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovų laukia neįtikėtinos įtampos kupinas vakaras. Ar Simonos ir Kipro klaida bus lemtinga? Kuo baigsis Ingos ir Gedemino Jepšų drama? Kas prieš pat finalines laidas paliks projektą?

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt