Tavo LRT

2018.11.17 23:09

Projekte „Du balsai – viena širdis“ daugiausia simpatijų sulaukė sutuoktinių duetas

Šį šeštadienį šeimų duetų metu paaiškėjo dar viena pora, visam laikui palikusi projektą. Su „Dviem balsais – viena širdimi“ atsisveikino mažiausiai žiūrovų ir komisijos balų sulaukę muzikantai Aušra ir Ramūnas Difartai. Į kitą etapą keliauja 6 poros.

Daugiausia publikos ir komisijos narių simpatijų pelnė sutuoktiniai Nerijus ir Milda Sadauskai. Be jų, kitoje laidoje taip pat išvysite Gražiną Kriščiūnienę ir Redą Venediktovą, Aureliją Meškauskienę ir Rapolą-Kęstutį Meškauską, Ruslaną Kirilkiną ir Juliją Gurecką Fjodorovą, Aureliją Čižauskaitę su dukra Gabriele Butkaliuk bei Simoną Nainę ir Kiprą.

E. Genio/LRT nuotr.

Vis mažiau laiko lieka iki projekto „Du balsai – viena širdis“ finalo, todėl duetuose įtampa auga, o laidose kovoja tik patys stipriausi. 

E. Blaževič/LRT nuotr.

Dalyviams balus skiria žiūrovai, o laidos pabaigoje lemiamus taškus išdalina ir komisijos nariai. Dovilė Filmanavičiūtė, Mantas Stonkus ir Katažina Zvonkuvienė skiria po 10, 20 bei 30 balų tiems duetams, kurie labiausiai juos sužavėjo ir yra verti likti projekte. 

Daugiau – laidos įraše.