Tavo LRT

2018.11.17 21:15

Projekto „Du balsai – viena širdis“ organizatorius žiūrovai privertė sulaužyti taisykles

Šeimų duetų žiūrovai tarė savo žodį – į projektą „Du balsai – viena širdis“ grįžta iškritusi pora Gedeminas ir Inga Jepšai. Feisbuke paskelbtoje apklausoje už tai, kad jie vėl pasirodytų projekte, balsuota apie 23 tūkst. kartų. 

LRT feisbuko paskyroje iš viso balsuota 24 696 kartus. Už tai, kad duetas sugrįžtų, „taip“ paspausta 22 636, o „ne“ – 2 060 kartus.

Netikėtai į pusfinalį grįžę tėtis ir dukra tikina net negalvoję apie tokią galimybę. „Vilčių neturėjome, nes laidos vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė pasakė: „Iškrentate be teisės sugrįžti.“ Atsisveikinome su varžovais ir išvažiavome namo“, – kalba G. Jepšas.

E. Genio/LRT nuotr.

I. Jepšaitė pritaria tėčiui: „Žaidimas yra žaidimas. Iškritome, nes kažkas turėjo kristi, o kiti – likti. Tai priėmėme ir su tuo susitaikėme.“

Pasak šeimų duetų dalyvės, žiūrovų šilumą pelnyti padėjo tai, kad jiedu su tėčiu – paprasti žmonės. Tačiau dabar G. ir I. Jepšai jaučia didesnę atsakomybę, ypač prieš tuos, kurie juos palaikė ir balsavo už grįžimą į projektą. 

E. Blaževič/LRT nuotr.

Lapkričio pradžioje G. ir I. Jepšai iškrito iš projekto „Du balsai – viena širdis“. Tąkart tėčio ir dukters duetas grūmėsi su kita pora – Aurelija ir Rapolu Meškauskais. Dvikovą laimėjo mamos ir sūnaus duetas, o tai nulėmė komisijos narės Katažinos Zvonkuvienės skirti balai.

„Jau darydama tą sprendimą puikiai supratau, kokios reakcijos galiu sulaukti. Gailiuosi tik vieno dalyko – kad man teko pareiga balus skirti paskutinei ir jie tapo lemiami. Abi poros pasirodė nuostabiai, tiesiog apsisprendimo sekundę supratau, kad Aurelija ir Rapolas šiek tiek labiau pavergė mano širdį.

Tai nereiškia, kad jie buvo stipriai geresni ar Ingos ir Gedemino pora – neverta keliauti toliau. Tiesiog privalėjau būti sąžininga prieš save“, – anksčiau kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Po žinios, kad G. ir I. Jepšai paliko projektą, laidos žiūrovai išreiškė stiprų norą, kad tėčio ir dukros duetas grįžtų. Tąkart „Du balsai – viena širdis“ prodiuseris Laurynas Šeškus tikino, kad televizija – pilna stebuklų. 

„Suprantame žiūrovų jaudulį ir džiaugiamės jų išreiškiamu palaikymu mūsų poroms – gavome neįtikėtinai daug žinučių, skambučių, akivaizdu, kad Ingos ir Gedemino duetas spėjo suburti didžiulį gerbėjų ratą. Nors mus ir riboja itin griežtos projekto taisyklės, tačiau televizija – pilna stebuklų“, – sakė laidos prodiuseris.