Tavo LRT

2018.11.13 16:10

LRT metų apdovanojimai: daugiausia kandidatų – dviem nominacijoms

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.11.13 16:10

Kol kas daugiausia pasiūlymų sulaukia nominacijos „Metų iniciatyva“ ir „Metų žmogus“, kurioms žmonės siūlo daugelį puikiai pažįstamų veidų: visuomenės veikėjų, politikų, kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Taip apie LRT apdovanojimų pirmąjį etapą pasakoja LRT.lt skaitmeninių projektų vadovė Lina Patskočimaitė. Ji ragina negaišti, nes savo kandidatus apdovanojimams galite siūlyti iki lapkričio 15 d.

Paskutiniąją metų dieną LRT pagerbs ir apdovanos labiausiai 2018 m. nusipelniusius žmones, darbus, idėjas bei iniciatyvas. Iki lapkričio 15 d. kiekvienas gali teikti savo pasiūlymus, iš kurių komisija išrinks labiausiai vertus apdovanojimo. Savo kandidatus bei idėjas galite siūlyti www.lrt.lt/apdovanojimai.

Privilegiją pamatyti, ką siūlo LRT žiūrovai, klausytojai bei skaitytojai, turinti L. Patskočimaitė sako, kad bene daugiausiai susidomėjimo sulaukia nominacija „Metų žmogus“: „Tarp kandidatų daugybė skirtingų vardų, taip pat ir žinomu veidų – visuomenės veikėjų bei politikų. Žmonės siūlo apdovanoti šalies prezidentę Dalią Grybauskaitę, Vytautą Landsbergį, profesorių Liudą Mažylį, minimas ir Adolfas Ramanauskas-Vanagas. Sporto gerbėjai nominuoja Šarūną Jasikevičių, sugrąžinusį „Žalgirį“ į krepšinio elitą. Ištikimi LRT TELEVIZIJOS žiūrovai siūlo apdovanoti daktarą Alvydą Unikauską bei Zitą Kelmickaitę“.

L. Patskočimaitė, E. Genio/LRT nuotr.

Ne mažiau aktyviai, pasak L. Patskočimaitės, siūlomos ir įvairios iniciatyvos – kai kurios susijusios su Valstybės atkūrimo 100-mečiu, kitos – su šiandienos aktualijomis, pvz., „Niekieno vaikai“ ar socialinis projektas „Nebegėda“.  „Žmonės išskiria kultūrinėje erdvėje svarbų įvykį MO muziejaus atidarymą bei siūlo apdovanoti jo įkūrėjus Danguolę bei Viktorą Butkus. Tarp nominuotų iniciatyvų – „Misija Sibiras“, šiemet patyrusi nemenkų išbandymų.“  

LRT.lt skaitmeninių projektų vadovės teigimu, kol kas mažiausiai pasiūlymų „Metų perspektyvos“ nominacijai, tačiau visi pasiūlymai labai unikalūs.

Savo kandidatus siūlykite www.lrt.lt/apdovanojimai iki lapkričio 15 d.

Išsamiau – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.