Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.13 12:27

„Du balsai – viena širdis“ projekte I. Narkutė atskleidė savo tikrąją profesiją

LRT.lt 2018.11.13 12:27

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovų laukia dar viena staigmena – į šeimų duetų sceną žengs atlikėja Ieva Narkutė. Dainininkė pasirodys drauge su broliu Linu.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ artėja prie finišo tiesiosios. Vis daugiau dramos ir įtampos kankina dalyvius, tačiau LRT TELEVIZIJOS žiūrovus ir toliau šeštadienio vakarais stebina malonios staigmenos. Šį kartą dainą projekto gerbėjams dovanojo dainininkė I. Narkutė su broliu Linu Narkumi.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Žinoma moteris lapkričio 8 d. atšventė savo dukros antrąjį gimtadienį.

„Mano naujame albume yra kūrinys dukrai. Ten dainuoju apie tai, kaip man norisi, kad ne aš viena dirbčiau dėl to, kad jai būtų gera, bet ir pasaulis dukrai duotų dovanų. Kad būtų galima juo pasitikėti išleidžiant į pasaulį. Juokinga – jai tik dveji metai, o aš jau leidžiu ją į pasaulį“, – juokėsi jauna mama.

Komplimentų I. Narkutei negailėjo ir projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Džiaugiuosi, kad Lietuvoje auga mylimas ir laimingas vaikas. O tu, Ieva, esi man įkvėpimas. Nežinau, ar visi žinote, bet Ieva yra diplomuota psichologė“, – atskleidė žinoma moteris. „Tai ir yra tai, dėl ko aš lipu ant scenos“, – atviravo I. Narkutė.

LRT TELEVIZIJOS projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovų šeštadienį 21 val. laukia daugybė staigmenų: intriguojanti projektą palikusių Ingos ir Gedemino Japšų drama, pirmą kartą taip aštriai pasirodymus komentavusi komisija, jautrios ir ašaromis aplaistytos akimirkos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą