Tavo LRT

2018.11.09 11:33

I. Valinskienė šeimų duetuose: versiu anūkę dainuoti

LRT.lt2018.11.09 11:33

„Nepamenu man dainuotų lopšinių, bijau, kad ir pati buvau mama, kuri jų nedainuoja“, – sako Inga Valinskienė. Pasak atlikėjos, sūnūs nelavino savo balsų, todėl su anūke bus kitaip: „Ne tik dainuosiu, bet ir versiu ją dainuoti.“

Šeštadienį nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ gerbėjų laukia ypatinga staigmena. Į sceną lips ir močiute neseniai tapusi dainininkė I. Valinskienė.

E. Genio/LRT nuotr.

„Mūsų Sofija – gražuolė. Ar gali močiutėms jų Sofijos būti ne gražuolės? Tas pojūtis – labai keistas, įdomus, euforinis. Linkiu kiekvienam tai patirti. Ką tik į galvą šovė mintis – labai linkiu šiam projektui gyvuoti taip ilgai, kad galėčiau čia ateiti dainuoti su Sofija. Mano bernai – turiu omenyje savo sūnus – bebalsiai. Na, gal ne bebalsiai, bet nebuvo lavinti, nes mama su tėčiu buvo užsiėmę“, – atviravo ji.

Jurgitos Jurkutės-Širvaitės paklausta apie dainavimą anūkei, I. Valinskienė nevyniojo žodžių į vatą. „Ne tik dainuosiu, bet ir versiu ją dainuoti. Gal pavyks kažkas“, – pokštavo ypatingo balso savininkė.

E. Genio/LRT nuotr.

„Nepamenu man dainuotų lopšinių, bijau, kad ir pati buvau mama, kuri jų nedainuoja. Nežinau, kodėl. Yra albumai su mano įdainuotomis lopšinėmis, pasakomis, tikiuosi, būsiu pareigingesnė, augindama anūkę“, – pasakojo dainininkė.

Pasak I. Valinskienės, anūkė į ją kreipsis ne vardu: „Tikrai neliepsiu anūkei kreiptis į mane Inga. Tegul bus baba. Po penkiasdešimties gyvenu daug aktyviau nei iki tol, prieš pora metų surengiau sėkmingus koncertus, dabar vėl kviečiu klausytojus į Kauną, Šiaulius, Klaipėdą, Vilnių. Lauksiu tų, kurie yra laimingi arba norėtų tokiais būti“, – kvietė naujai iškepta aktyvi ir jaunatviška močiutė.

Ypatingos emocijos ir nuoširdžiausios šeimyninių duetų dovanojamos dainos – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ projekte „Du balsai – viena širdis“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.