Tavo LRT

2018.11.07 16:54

„Du balsai – viena širdis“ žiūrovai gali išrinkti geriausią J. Jurkutės-Širvaitės įvaizdį

LRT.lt2018.11.07 16:54

„Nereikia kurti dirbtinių įvaizdžių, tik akomponimentą natūraliam, tikram Jurgitos grožiui“, – sako Ramunė Piekautaitė. Dizainerė šeimų duetų laidos vedėją Jurgitą Jurkutę-Širvaitę puošia kiekvienai „Du balsai – viena širdis“ laidai. Jos drauge ne pirmą kartą, tad dirbti – vienas malonumas.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ įgauna pagreitį. Jau šį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys aštuonis stipriausius duetus, kurie ir toliau grumsis dėl pergalės. Tiesa, kas savaite stebina ne vien jie – ypatingo dėmesio susilaukia ir įspūdingi projekto vedėjos J. Jurkutės-Širvaitės įvaizdžiai, kuriuos kuria dizainerė Ramunė Piekautaitė.

E. Genio/LRT nuotr.

„Ramunės kūryba man labai patinka. Ji – moteriška, elegantiška ir kartu – žaismingai jaunatviška. Esu ne tik dirbusi su ja, bet ir turiu Ramunės kurtų drabužių savo spintoje. Tikrai smagu puoštis jos deriniais ir scenoje“, – anksčiau atskleidė „Du balsai – viena širdis“ siela J. Jurkutė-Širvaitė.

Dizainerė teigė, kad dirbti su J. Jurkute-Širvaite – vienas malonumas. „Jos švytintis grožis man – įkvėpimas. Nereikia kurti dirbtinių įvaizdžių, tik akomponimentą natūraliam, tikram Jurgitos grožiui“, – pasakojo R. Piekautaitė.

„Pradėdamos dirbti aptarėmė, kad įvaizdis neturi būti per daug puošnus, iššaukiantis, kad galime žaisti spalvomis. Jurgitos kostiumus kuriu remdamasi naujausia savo kolekcija, naudoju daugiau spalvų, dekoro, transformuoju detales. Svarbu, kad kostiumas netrukdytų dirbti scenoje, padėtų kurti projekto nuotaiką“, – darbo televizijoje užkulisius atskleidė žinoma dizainerė.

Išrinkite jums labiausiai patikusį R. Piekautaitės kurtą J. Jurkutės-Širvaitės įvaizdį. Balsuoti galite LRT feisbuke:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt