Tavo LRT

2018.11.10 23:23

„Du balsai – viena širdis“: projektą paliko pusseserių duetas

Šeštadienį paaiškėjo pora, kuri visam laikui atsisveikino su šeimų duetais. Pusseserės Evelina Guodytė ir Mantvilė Martuzevičiūtė surinko mažiausiai žiūrovų ir komisijos balų, todėl paliko projektą.

Šį šeštadienį su „Dviem balsais – viena širdimi“ atsisveikino E. Guodytė ir M. Martuzevičiūtė. Laidos lyderiai – Simona Nainė ir jos sūnėnas Kipras.

Laidoje dalyvavo ir dainininkės S. Nainės mama. Stebėdama pasirodymą, ji susijaudino. Atlikėja S. Nainė taip pat pripažino, kad ji kaip mama – visada verkia. 

Komisijos narys aktorius M. Stonkus pasakojo, kad jo sūnui į akį krito mažoji Gabrielė Butkaliuk.

„Mano sūnus vardu Pranas, jam ketveri metai. Namuose jis sėdėjo nuleidęs kojas ir sakė: „Tėti, labai gražiai ji dainuoja…“ Man atrodo, kad tu Pranui patinki. Tačiau tu visiems patinki, negali nepatikti toks balsas“, – kalbėjo M. Stonkus.

Į kitą etapą keliauja Aušra ir Ramūnas Difartai, Aurelija Čižauskaitė su dukra Gabriele Butkaliuk, Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova, Aurelija Meškauskienė ir Rapolas-Kęstutis Meškauskas, Ruslanas Kirilkinas su Julija Gurecka Fjodorova bei Nerijus ir Milda Sadauskai.

E. Genio/LRT nuotr.

Po duetų dvikovų liko stipriausios poros. Dabar dalyviai pasirodo tik dviese – jiems balus skiria žiūrovai, o laidos pabaigoje lemiamus taškus išdalija ir komisijos nariai. Dovilė Filmanavičiūtė, Mantas Stonkus ir Katažina Zvonkuvienė atiduoda po 10, 20 bei 30 balų tiems duetams, kurie labiausiai juos sužavėjo ir yra verti likti projekte.  

Daugiau – laidos įraše.