Tavo LRT

2018.11.05 09:58

Kulinariniai receptai ir šeimų duetai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt2018.11.05 09:58

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida – „Beatos virtuvė“. Vedėjos Beatos Nicholson kulinarinėje laidoje dalyvavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas ir Dalia Jankauskienė. Virtuvėje gamintas karštas šokoladas, sluoksniuotos tešlos pyragėliai bei „sudegusiu“ vadinamas D. Jankauskienės pyragas. 

Nemažai dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS pramoginė programa „Du balsai – viena širdis“. Šeimų duetuose prasidėjo dvikovos – tarpusavyje kovojo 8 poros, tačiau tolyn keliauja tik 4 stipriausi ir daugiausia balsų sulaukę duetai. 

LRT mediatekos žiūrovai domėjosi ir gyvenimo būdo žurnalu „Gyvenimas“. Vedėjas Edvardas Žičkus pristatė trijų žmonių gyvenimo istorijas: Orijaus Gasanovo, Alvydos Eigminienės ir Jokūbo Laukaičio. 

Į populiariausių penketuką pateko laida „Stilius“. Čia Vilniaus universiteto verslo mokyklos vadovė Birutė Miškinienė kalbėjo apie spekuliantus, aktorė Brigita Arsobaitė pasakojo apie tai, kas lėmė jos gyvenimo pasirinkimus ir pokyčius. Laidoje svečiavosi ir Vytautas Šerėnas. 

Be to, LRT mediatekos vartotojai žiūrėjo ir vaidybinį serialą „Seserys“. Tai Ispanijoje pastatytas 2017-ųjų produktas. 

1. „Beatos virtuvė“

2. „Du balsai – viena širdis“

3. „Gyvenimas“

4. „Stilius“

5. „Seserys“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.