Tavo LRT

2018.11.04 14:06

B. Nicholson susilaukė ketvirtos atžalos

LRT.lt 2018.11.04 14:06

Kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson susilaukė ketvirto vaiko. Apie tai ji pranešė savo socialinių tinklų paskyrose. 

„Mes turim brolį! 2 dienų šviežumo kvepia dangumi ir laime, vadinsim Daniel. Danukas jau namie, o čia pirma bendra nuotrauka“, – socialiniame tinkle rašė ji ir pasidalino visų savo 4 vaikų nuotrauka. 

Žinia apie tai, kad laukiasi dar vienos atžalos, garsi moteris pasidalino liepą. Tuomet ji teigė, kad keista ir nedrąsu prisipažinti apie tai, kad nori dar vieno vaiko, tačiau pirmųjų vaikų auginimo patirtis buvo tikras malonumas.

„Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė“, – tada pasakojo žurnalistė ir laidos vedėja.

B. Nicholson kartu su vyru Tomu be prieš 2 dienas pasaulį išvydusio Danielio augina tris vaikus: 12 metų Isabellą Meilę, dvejais metais jaunesnį Jurgį George`ą ir pusantrų Harrisoną.