Tavo LRT

2018.11.02 13:53

R. Zilnys apie D. Filmanavičiūtę: ji – pamaina kitai LRT laidų vedėjai

LRT.lt 2018.11.02 13:53

„Zitai Kelmickaitei auga gera pamaina, iš tiesų“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Du balsai – viena širdis“ juokauja muzikologas Ramūnas Zilnys. Anot jo, Dovilė Filmanavičiūtė ateityje tikrai galėtų pakeisti LRT laidų vedėją. 

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai šeštadienį 21 val. pamatys neįtikėtiną nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ etapą. Dvikovų vakaro metu kris net pusė duetų. Tarp jų – ir projekto lyderiais laikytos bei žiūrovų itin pamiltos poros.

E. Genio/LRT nuotr.

Milžinišką įtampą šiek tiek sklaidė „Du balsai – viena širdis“ komisija. Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė ir Mantą Stonkų porai laidų pakeitęs Ramūnas Zilnys negailėjo vienas kitam smagių pokštų ir aštrių komentarų.

„Zitai Kelmickaitei auga gera pamaina, iš tiesų“, – po D. Filmanavičiūtės tirados šyptelėjo R. Zilnys.

„Aš galiu išversti į lietuvių kalbą: „Kada ji užsičiaups, kada ji užsičiaups“, – į pokštą sureagavo atlikėja. D. Filmanavičiūtė atskleidė, kad šis muzikos apžvalgininko komentaras jos nenustebino.

„Tiesą pasakius, esu tai jau ne kartą girdėjusi. Su Zita vis susiduriame dar nuo to laiko, kai mokiausi mokykloje – vis klaidžiojau LRT koridoriuose. Su ja jaučiu labai smagų, šiltą ir nuoširdų ryšį. Manau, mes iš tikrųjų šiek tiek panašios – palaidais liežuviais, draikos padraikos“, – juokėsi dainininkė.

E. Genio/LRT nuotr.

„Bet kuriuo atveju, Zitą labai gerbiu ir net galiu sau leisti pasakyti, kad myliu. Toks Ramūno komentaras man – didžiulis komplimentas. Tai – protinga, linksma, visus energija ir nuotaika užkrečianti moteris. Į tokias ir norisi lygiuotis. Esu girdėjusi komentarų, kad kai su Zita sueiname į vieną patalpą, sprogsta atominė bomba“, – atskleidė žinoma moteris.

Nors humoras ir pokštai liejosi laisvai, tačiau didžiausia intriga vis dėlto virė scenoje. Projektą palikus jo lyderiams, ašarų nesulaikė ir šou vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Tikra emocijų bomba – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“.