Tavo LRT

2018.11.07 16:18

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT KLASIKOS programa nepastovi?

LRT KLASIKOS programa nesikeitė ilgus metus, sako LRT KLASIKOS Kultūros laidų redakcijos vyriausioji redaktorė Jolanta Kryževičienė. Jos teigimu, atėjo metas pokyčiams – prie radijo prisijungė nauji vedėjai, kito ir pačios laidos. Be to, J. Kryževičienė pabrėžia, kad dėl muzikos stygiaus klausytojai neturėtų jaudintis – jos taip pat nemažai.

LRT RADIJO klausytojas Kęstutis iš Vilniaus domisi, kodėl nebeliko jo pamėgto šeštadieninio koncerto – jį pakeitė psichologinė laida.

„Kiekvieną šeštadienį 11–12 val. buvo transliuojamas koncertas „Klasika“. Dainuodavo ir grodavo pasaulinės žvaigždės. Jau kelintą šeštadienį programa pakeista. Šeštadienį tokiu metu kalbėjo psichologės. Norisi pasiklausyti rimtesnės muzikos, paaiškinkite, kodėl programa nepastovi? Tai vienintelis rimtas kanalas – reikėtų pergalvoti, kad jis būtų turiningas ir skatintų formuoti muzikinį skonį“, – kalba ponas Kęstutis.

V. Radžiūno/LRT nuotr.

LRT RADIJO Kultūros laidų redakcijos vyriausioji redaktorė J. Kryževičienė dėkoja už klausimą ir aiškina, kokie pokyčiai įvyko programoje.

„Gerbiamas Kęstuti, pirmiausia norėčiau padėkoti, kad esate LRT KLASIKOS klausytojas. Atsakydama į jūsų klausimą, noriu paminėti, kad LRT KLASIKOS programa nesikeitė ilgus metus.

Aš suprantu, kad atsirado įprastu laiku klausomos laidos ar koncertai. Tačiau šiais metais mes taip pat siekiame truputį pasikeisti ir suradome naujų puikių vedėjų, o psichologių vedama laida gyvuoja 25-erius metus, kuri taip pat turi ištikimų klausytojų ratą“, – tikina ji.  

BNS nuotr.

Anot J. Kryževičienės, koncertų LRT KLASIKOS programoje netrūksta: „Muzikos LRT KLASIKOJE yra daugybė. Savaitgalį norėčiau pasiūlyti pasiklausyti koncerto „Belkanto“, po psichologinės laidos skamba „Intermezzo“, vėliau – „Klasikos sodai“, o vakare prasideda ir „Operos vakaras“.

J. Kryževičienė kviečia peržvelgti LRT RADIJO programą puslapyje LRT.lt ir sužinoti daugiau apie laidas.

„Atsiverskite mūsų interneto puslapį LRT.lt, ten pamatysite visų radijo stočių programas ir tikiuosi, kad atrasite tikrai daug geros muzikos laidų. Dar kartą dėkoju už jūsų dėmesį ir linkiu daug puikių valandų su LRT KLASIKA“, – sako ji.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.