Tavo LRT

2018.10.30 11:30

„Du balsai – viena širdis“ staigmena žiūrovams – Bareikių trio

LRT.lt 2018.10.30 11:30

Šeimų duetai pateikia dar vieną staigmeną – šeštadienį į sceną žengs Bareikių trio. „Gal būtume pakvietę ir moteris, bet jų pavardė – ne Bareikis“, – pokštauja jie. „Du balsai – viena širdis“ projekte jaunasis Adas Bareikis pripažino, kad taip pat nori žengti menininko keliu: „Norėčiau vaidinti Amerikoje. Tačiau ne teatre, o filmuose apie superherojus.“

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovų laukia jau antrasis nuoširdžiausio muzikinio šou „Du balsai – viena širdis“ dvikovų vakaras. Tai – sudėtingiausias etapas, kurio metu krenta net pusė dalyvių. Žinoma, televizijos žiūrovų laukia ir daugybė gerų emocijų bei staigmenų. Viena jų – netikėtas Bareikių trio.

E. Genio/LRT nuotr.

Scenoje projekto gerbėjai išvys operos solistą Vidą Bareikį, jo sūnų aktorių ir žinomą muzikantą, taip pat Vidą Bareikį, ir jo bei Jurgos Šeduikytės sūnų A. Bareikį. „Gal būtume pakvietę ir moteris, bet jų pavardė – ne Bareikis“, – pokštauja trijulė.

Visiems puikiai pažįstamas hito „Pusvalanduko“ atlikėjas V. Bareikis atskleidė, kaip prasidėjo jo muzikinė karjera. Jo teigimu, stebint tėčio ir mamos (aktorės ir dainininkės Kristinos Bareikienės) muzikinę veiklą, kitaip būti ir negalėjo.

E. Genio/LRT nuotr.

„Negana to, Kalėdų laikotarpiu tėtis tapdavo Kalėdų seneliu, mama – Snieguole, o man tekdavo nykštuko vaidmuo“, – apie pirmuosius pasirodymus scenoje kalba žinomas atlikėjas.

M. K. Čiurlionio menų mokykloje besimokantis A. Bareikis atskleidė, kad jam taip pat nesvetimas meninis kelias. Tiesa, jis svajoja apie kiek kitokią karjerą.

„Norėčiau vaidinti Amerikoje. Tačiau ne teatre, o filmuose apie superherojus“, – tėčio ir senelio šypseną sukėlė jaunasis Bareikis.

E. Genio/LRT nuotr.

Sudėtingasis dvikovų etapas, netikėti sprendimai ir emocijų audra LRT TELEVIZIJOS laukia jau šį šeštadienį 21 val. Nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“.