Tavo LRT

2018.11.02 18:38

R. Zilnys: šeimų duetai – dvi šypseną nešančios valandos prie televizoriaus

„Du balsai – viena širdis“ tikslas – tiesiog dvi šilumą ir šypseną nešančios valandos prie televizoriaus ekrano, portalui LRT.lt sako „Lietuvos ryto“ žurnalistas Ramūnas Zilnys. Anot jo, projekto dalyviai turėtų stengtis gerai praleisti laiką, nes vienokia ar kitokia baigtis radikaliai gyvenimo niekam nepakeis.

Muzikologas R. Zilnys dviejose projekto „Du balsai – viena širdis“ laidose užima komisijos nario kėdę vietoj aktoriaus Manto Stonkaus. R. Zilnys prie šou prisijungė tada, kai atėjo metas šeimų duetų dvikovoms.

E. Genio/LRT nuotr.

– Apie laidą „Du balsai – viena širdis“ daugelis atsiliepia teigiamai. Kaip jūs vertinate šeimų duetus?

 Jaukus, smagus projektas. Puiki pramoga šeštadienio vakarui. Didelių muzikinių atradimų, tiesą sakant, aš iš projekto „Du balsai – viena širdis“ nesitikiu ir nemanau, kad toks yra jo tikslas. Tai – tiesiog dvi šilumą ir šypseną nešančios valandos prie televizoriaus.

E. Blaževič/LRT nuotr.

 Šeštadienį jau prasidėjo duetų dvikovos – išlieka vis stipresni. Ko galėtumėte palinkėti poroms?

– Tiesiog mėgautis ir nesukti galvos dėl rezultato. Šis projektas tikrai nėra stojamieji į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ar žūtbūtinė kova, kurios baigtis kažkaip radikaliai keis jūsų gyvenimą. Svarbiausia – gerai praleisti laiką.

– Galbūt buvo pasirodymų, kurie jums labai įsiminė? Kokie jie?

– Įsiminė pasirodymas, kurį žiūrovai dar pamatys, – Simonos Nainės su jos jaunu giminaičiu [sūnėnu Kipru – aut. past.] Simona, jokia paslaptis, iki šiol buvo siejama ir su fonogramine Lietuvos popscena, tad jai šis projektas, mano galva, yra labai naudingas. Kaip sakė pati S. Nainė: „Daug kas nustebę rašo – oho, pasirodo, tu tikrai moki dainuoti.“

 Dalyviams siūlėte nepabijoti ir „Eurovizijos“. Kodėl?

– Tai sakiau su šypsena, geraširdiškai, pusiau juokais, vienam duetui, kurio pasirodymas priminė „Eurovizijoje“ sublizgėjusios olandų grupės „The Common Linnets“.

Tarp neprofesionalių atlikėjų, dalyvaujančių projekte, kol kas negirdėjau nė vieno, kuris galėtų jau dabar eiti ir ką nors rimtesnio nuveikti „Eurovizijos“ atrankoje. Tačiau jei stengsis ir dirbs, ateityje visko gali būti. Gyvenimas pilnas staigmenų.