Tavo LRT

2018.11.04 16:12

„Du balsai – viena širdis“: po duetų dvikovų iškrito ir antrosios laidos lyderiai

Viktorija Juškauskaitė, LRT.lt2018.11.04 16:12

Projekte „Du balsai – viena širdis“ tęsiasi dvikovos – duetai varžosi tarpusavyje. Šį šeštadienį paaiškėjo dar keturios poros, kurios tęs kovą kituose etapuose, o likusios su šeimų duetais atsisveikino visam laikui. 

Šis duetų dvikovų vakaras nustebino kone visus. Pasimetę buvo ir komisijos nariai. Atlikėja K. Zvonkuvienė pripažino, kad tai sunkiausia laida per abu projekto sezonus.

„Aš, tiesą pasakius, nesitikėjau tokio posūkio. Pirmą kartą per du sezonus esu absoliučiai pasimetusi. Negaliu pataikauti ir eiti prieš save. Šiandien supratau, kad reikia daryti taip, kaip jaučia širdis“, – kalbėjo komisijos narė K. Zvonkuvienė.

E. Genio/LRT nuotr.

Pirmieji pasirodė antrosios laidos lyderiai Simas Buziliauskas ir Oskaras Buziliauskas. Tėtis ir sūnus atliko kūrinį „Gėlių takai“. Jų varžovės – pusseserės Evelina Guodytė ir Mantvilė Martuzevičiūtė su daina „Pavasaris gimtinėje“. Į kitą etapą pateko merginų duetas.

E. Genio/LRT nuotr.

Po jų į sceną lipo Ruslanas Kirilkinas ir Julija Gurecka Fjodorova – jiedu dainavo „The Rose“. Prieš juos kovojo Giedrė Lukienė su dukra Saule Lukaite. Šis duetas žiūrovams dovanojo kūrinį „Viešpaties lelija“. Dvikovą laimėjo pusseserė ir pusbrolis.

E. Genio/LRT nuotr.

Vėliau Ingos Jepšaitės ir Gedemino Jepšo duetas, atlikęs dainą „Aguonos“, rungėsi su Aurelija Meškauskiene ir Rapolu-Kęstučiu Meškausku. Jiedu pasirodė su kūriniu „Pinavija“ ir pateko į kitą etapą. o tėčio ir dukros pora paliko projektą.

E. Genio/LRT nuotr.

Paskutinieji šeimų duetuose pasirodė Simona Nainė ir Kipras. Teta ir sūnėnas atliko dainą „Pienės pūkas“. Jų priešininkai – sutuoktiniai Kęstutis ir Rasa Stoškai, dainavę „Prisėdai šalia“. Pirmiau į sceną žengęs tetos ir sūnėno duetas nugalėjo.

E. Genio/LRT nuotr.

Praėjusį šeštadienį prasidėjo duetų dvikovos. Tai, kuri pora pasiliks projekte, sprendžia žiūrovai ir komisija. Balsuoja 150 publikoje esančių žmonių, o po 20 balų vienam iš duetų gali skirti ir kiekvienas komisijos narys. Šiandieną balsavo muzikologas Ramūnas Zilnys, atlikėjos Dovilė Filmanavičiūtė ir Katažina Zvonkuvienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt