Tavo LRT

2018.10.29 10:04

Karšto šokolado receptai ir popiečio žinios – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2018.10.29 10:04

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia LRT mediatekos žiūrovų dėmesio sulaukė popiečio žinios, kuriose buvo aptartos spalio 23-osios aktualijos.

Į populiariausiųjų penketuką pateko ir kulinariniai receptai. Šį kartą laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson gamino karštą šokoladą ir sluoksniuotus pyragėlius. Laidoje svečiavosi operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas bei Dalia Jankauskienė.

LRT mediatekos žiūrovai domėjosi ir šeimų duetais. „Du balsai – viena širdis“ projekte pasirodė 8 poros, iš kurių į kitą etapą pateko 6 daugiausia komisijos ir žiūrovų balsų sulaukę duetai.

Nemažai dėmesio sulaukė pokalbių laida „Kultūringai su Nomeda“. Vedėja Nomeda Marčėnaitė su laidos svečiais kalbėjosi apie internetą. Tema – ar kultūrai yra vietos internetinėje erdvėje.

Tarp populiariausių mediatekos įrašų ir LRT RADIJO laida „60 minučių“. Laidoje buvo kalbėta apie Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamąjį suvažiavimą, kuriam sukako 30 metų. Taip pat diskutuota apie Švenčionių rajone nušautus šunis.

1. Žinios

2. „Beatos virtuvė“

3. „Du balsai – viena širdis“

4. „Kultūringai su Nomeda“

5. „60 minučių“