Naujienų srautas

Tavo LRT2018.10.27 16:05

N. Kazlaus kalbins džiazo talentą T. Gustavseną, kurio muzika panardina į meditaciją

LRT.lt 2018.10.27 16:05

Operos žvaigždė Nomeda Kazlaus pasiners į paslaptingą lyg labirintas pokalbį su žymiu norvegų džiazo pianistu bei kompozitoriumi Tordu Gustavsenu.

„Tyla, ramuma ateina su šiuo žmogumi ir įsilieja į muziką, kuri paslaptinga melancholija nubėga klavišais ir... virsta aistra. Vidinė temperatūra išlydo šiaurietišką temperamentą – jis liejasi, kaip žaižaruojanti Norvegijos ledyno upė – be nereikalingo konflikto su pasauliu ir Didžiuoju Kūrėju“, – sako N. Kazlaus.

T. Gustavsenas savo muzika lengvai panardina kitų žmonių sielas į gilią meditaciją bei susimąstymą. Jis – ir aktyvus psichologijos tyrinėtojas, visuomet ieškantis ryšio su aplinka.

„Svarbiausia – užčiuopti vidinę energiją ir leisti jai pražysti“, – sako džiazo meistras, kuriantis nuostabią muziką ir atmosferą, ištirpstančią  kiekviename iš mūsų.

Gausiai perkami jo muzikos albumai patvirtina, kad tokių bendraminčių T. Gustavsenas randa visame pasaulyje, per kurį driekiasi jo koncertų maršrutai – Amerika, Japonija, Australija ir, žinoma, Europa, kur džiazo magas suburia pilnas sales klausytojų.

Muzikos dvasia užpildo visas erdves – taip gimsta nauji pasauliai ir „Skambantys pasauliai“.

Laida „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ – šį sekmadienį 21 val. per LRT PLIUS.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą