Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.09 16:17

M. Stonkus: galvojau, kad „Du balsai – viena širdis“ primins giminių balių

„Kai išgirdau, kad projekte „Du balsai – viena širdis“ dainuos dukra su tėčiu, mama su sūnumi ir panašiai – tai skambėjo kaip šiltas mėgėjiškas giminių baliaus pasirodymas“, – portalui LRT.lt sako aktorius ir šeimų duetų komisijos narys Mantas Stonkus. Jo teigimu, tai, ką iš tikrųjų gavo projekte – visai kitokia patirtis, o pasirodymai verti ir didžiosios scenos.

Aktorius M. Stonkus komisijos kėdę projekte „Du balsai – viena širdis“ matuojas pirmą kartą. Pernai šios pareigos buvo patikėtos televizijos laidų vedėjui Arūnui Valinskui.

E. Genio/LRT nuotr.

– Jau prabėgo kelios laidos, matėte nemažai pasirodymų. Tai kaip jums šis projektas? Ar to ir tikėjotės, o galbūt kažkas nustebino?

– Iš tikrųjų gavau daugiau nei tikėjausi. Negalvojau, kad gali būti tokie muzikaliai stiprūs pasirodymai. Kai išgirdau, kad projekte „Du balsai – viena širdis“ dainuos dukra su tėčiu, mama su sūnumi ir panašiai – tai skambėjo kaip šiltas mėgėjiškas giminių baliaus pasirodymas. Tai, ką gavome, buvo labai stiprūs pasirodymai, kurie nepadarytų gėdos net ir didelėms scenoms. Tai labai džiugina.

– Pirmoje laidoje vaikai jums liepė ant nieko nepykti. Kaip sekasi įgyvendinti pažadą?

Labai gerai (juokiasi). Visi žmonės ateina pasiruošę, jų pasirodymai – puikūs. Kritikuoti ir būti piktam netgi nėra laiko. Atrodyčiau kvailai, jei stengčiausi dirbtinai tai padaryti.

E. Genio/LRT nuotr. – Kartais dalyviai bijo komisijos narių. Kaip į tai reaguojate? – Jie dažniausia bijo manęs. Nežinau, kodėl taip yra, bet ypač tai jaučiu iš vaikų. Mane šiek tiek tai stebina, bet galbūt dėl to kaltas mano veidas – atrodo rūstus, tačiau iš tikrųjų dalyviai neturėtų nieko bijoti, nes tai teigiamas ir šiltas projektas. – Kurie pasirodymai jums labiausiai įstrigo? – Labai gerai pamenu mamos ir dukros duetą, kurios dainavo Kastyčio Kerbedžio dainą. Taip pat – duetas, kuris atliko kūrinį mažajam broliukui. Be to, įsimintinas ir gražus sutuoktinių pasirodymas – jiedu dainavo Sauliaus Mykolaičio dainą „Nemiga“. Man ji labai artima ir mylima. Kol kas šie trys pasirodymai man įsiminė labiausiai. E. Genio/LRT nuotr. – O kaip jūsų partnerės – Dovilė Filmanavičiūtė ir Katažina Zvonkuvienė? – Jos yra puikios. Smagu, kad mane pasodino į vidurį, nes jei sėdėtų greta, tai plepėtų nenustodamos. Mane pastatė kaip barjerą jas atskirti. Išgirstu daug moteriškų plepalų, tačiau jos fantastiškos. E. Blaževič/LRT nuotr. – Kodėl šis projektas vilioja žiūrovus? – Todėl, nes seniai lietuviškai televizijai trūko tokio natūralumo, tikrumo, šeimyniškumo. Tai teigiamas projektas, be dirbtinių intrigų. Manau, kad žiūrovams patinka ir tai, kad dainuoja paprasti ir dažniausiai niekam nežinomi žmonės. Galbūt visuomenė jau pavargo nuo matytų veidų. Dabar jie regi tai, kas gyvena šalia. Įsijungę televizorių šeštadienio vakarą, turi galimybę pamatyti ne tuos pačius įprastus veidus, o galbūt – savo kaimyną. Tai traukia ir žavi žiūrovus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą