Tavo LRT

2018.10.25 10:52

G. Vaitkutė projekte „Du balsai – viena širdis“: buvau pasiilgusi televizijos

LRT.lt2018.10.25 10:52

Nieko nėra smagiau nei muzikuoti kartu su šeimos nariais, sako atlikėja Girmantė Vaitkutė. LRT TELEVIZIJOS projekte „Du balsai – viena širdis“ garsi dainininkė dalyvauja kartu su broliu Gytautu Vaitkumi. Anot jos, į sceną nusprendė žengti kartu, nes broliui trūksta muzikos, o pati pasiilgo televizijos.

Kiekvieną šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovus jau antrąjį sezoną iš eilės džiugina nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“. Šį savaitgalį  į sceną lips ir klausytojų itin mylima G. Vaitkutė su broliu G. Vaitkumi.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Pasiūliau broliui sudalyvauti, jam ši mintis visai patiko. Galiausiai pasiryžome – buvau šiek tiek pasiilgusi televizijos ir norėjosi prisijungti prie projekto, kuris iš pirmo žvilgsnio patraukė dėmesį. Juk kas gali būti smagiau už muzikavimą su šeima?“ – šypsosi dainininkė.

„Mūsų šeimoje muzika visada buvo be galo svarbi. Mane ji lydi nuo gimimo – nuolat dainavome namuose – tiek seneliai, tiek tėvai. Dažniausiai buvo atliekamos liaudies dainos, labai daug gražių mokėjo tiek močiutė, tiek senelis. Labai džiaugiuosi, kad perdavė jas mums. Iki šiol susirinkę pas mamą dainuojame“, – dalijasi G. Vaitkutė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Moteris atskleidė, kad broliui muzika bei scena – taip pat ne naujiena. „Gytautas nuo vaikystės grojo fortepijonu bei saksofonu, vėliau prisijungė prie choro, kuriame dainavau ir aš. Taip pat su juo esame dainavę viename vokaliniame ansamblyje, jis yra dainavęs ir pritariamuoju vokalu... Nesvetima jam muzika“, – kalba dainininkė.

G. Vaitkutė teigė, kad dueto tikslas – tikrai ne pergalė. „Norime pamėginti, kaip pavyks. Ir, be abejo, praleisti daugiau laiko su broliu. O jam dar ir smagu turėti daugiau santykio su muziko – jo šiuo metu gyvenime mažoka“, – pasakoja ji.

E. Genio/LRT nuotr.

G. Vaitkutė atskleidžia, kad be projekto „Du balsai – viena širdis“, ji taip pat skiria daug laiko pasiruošimui įvairiems pasirodymams. „Laukia kalėdinis sezonas, taip pat pastaruoju metu dainuoju nemažai jazz muzikos – mėginu rasti savo vietą Lietuvos jazz scenoje. Ir – kūryba. Tikiuosi, kada nors išvysianti dienos šviesą ir pasieksianti klausytojų ausis ir širdis“, – tikina LRT muzikinio projekto dalyvė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt