Tavo LRT

2018.10.25 10:53

R. Zilnys „Du balsai – viena širdis“ dalyviams: „Eurovizija“ – ne už kalnų

LRT.lt2018.10.25 10:53

Didžiausias Europos dainų konkursas – jau ne už kalnų, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Du balsai – viena širdis“ sako muzikologas Ramūnas Zilnys. Jo teigimu, sutuoktinių porai Mildai ir Nerijui Sadauskams reikėtų jėgas išbandyti ne tik šeimų duetuose, bet ir „Eurovizijoje“.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ įgauna pagreitį. Šį šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys tikrą dramą – projektą paliks net pusė dalyvių.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Šou gerbėjų laukia ir dar viena staigmena – prie komisijos stalo sės ir projekte dar nematytas „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. „Mano sūnus labai mėgsta šitą laidą. Jam bus labai kieta, kad esu čia“, – linkėjimus Kristupui perdavė komisijos nario kėdę pasimatavęs R. Zilnys.

Jį itin sužavėjo vyro ir žmonos – Nerijaus ir Mildos pasirodymas. Jie atliko lyrišką amerikiečio Johnny Cash’o dainos „Ring of Fire“ versiją. „Klausiausi kaip skamba jūsų balsai, kaip gerai vienas kitą jaučiate, kaip visa tai miela ir gražu ir prisiminiau tokius olandus „The Common Linnets“. Jie buvo „Eurovizijoje“ prieš keletą metų ir užėmė aukštą, man rodos, antrąją vietą“, – dalyvius džiugino ekspertas.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Tiesą sakant, klausydamas jūsų aš netgi pagalvojau, kad „Eurovizija“ čia yra ne už kalnų. Jei turėtumėte kokią nors gražią dainą, jums būtų ne pro šalį pabandyti ir ten“, – teigė muzikos apžvalgininkas.

„Galbūt yra žmonių, kurie sėdi prie televizorių, rašo dainas, jus pamatys ir pagalvos, kad galima šitiems žmonėms parašyti dainą. Bet būtent šioje stilistikoje – jautriai, gražiai, ramiai, manau, galėtumėte ir kituose kontekstuose sužibėti“, – porą džiugino R. Zilnys.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Du balsai – viena širdis“ – kiekvieną šeštadienį 21 val. per LRT televiziją transliuojamas muzikinis šou, kuriame pasirodo ypatingi – kraujo ryšiais susiję – duetai. Laidos vedėja – Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.