Tavo LRT

2018.10.25 10:54

D. Meškauskas: mamos čeburekų kioskelis kitus priverstų bankrutuoti

LRT.lt2018.10.25 10:54

„Jei Palangoje atsirastų mamos čeburekų kioskelis, visiems kitiems – garantuotas bankrotas“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mano mama gamina geriau!“ sako Deividas Meškauskas. Šokėjo teigimu, visada svajojo išmokti gaminti firminius mamos čeburekus, tik niekada neįtarė, kad tai padaryti turės televizijoje.

Šį vakarą kulinariniame šou „Mano mama gamina geriau!“ vėl liesis aistros ir trykš azartas: susirungs du žinomi šou veidai. Jų komandų patiekalus kaip ir kiekvieną savaitę vertins tradicinės virtuvės žinovas Romas Zakarevičius. Ką maisto gaminimo profesionalas pasakys apie pagamintus patiekalus?

Laidos kūrėjų nuotr.

LRT projekte savo kulinarinius įgūdžius demonstruos dainininkė Eglė Čepaitė-Keturkė su mama Rima. E. Čepaitė-Keturkė turės gaminti firminį mamos receptą – rudens troškinį. Ar Eglei pavyks jį pagaminti taip pat puikiai kaip mamai? Ar užteks 20 minučių?

Taip pat laidoje pasirodys šokėjas D. Meškauskas su mama Loreta. Moteris pasakos, kad labiausiai virtuvėje mėgsta gaminti viena – niekas jai neturi trukdyti. Šeimyninis duetas turės gaminti čeburekus. Ponia Loreta pasakos, kad šį patiekalą gamina savo sūnums. „Visada svajojau išmokti gaminti čeburekus, bet kad reikės tą daryti televizijoje, net nesapnavau. Jei Palangoje atsirastų mamos čeburekų kioskelis, visiems kitiems – garantuotas bankrotas“, – kalbės D. Meškauskas.

Laidos kūrėjų nuotr.

Gaminti jam seksis puikiai – tą pastebės ir konkurentės. Laidos vedėjui Martynui Starkui pasiteiravus, ar visi darbai sekasi taip puikiai, D. Meškauskas sakys, kad didžiausias iššūkis jam yra futbolas. „Nelimpa kamuolys prie kojos“, – pasakos žinomas šokėjas.

Ką apie D. Meškausko čeburekus pasakys R. Zakarevičius? Ar vyras teigiamai įvertins šokėjo kulinarinius įgūdžius? Kuri komanda nugalės?

Laidos kūrėjų nuotr.

„Mano mama gamina geriau!“ trečiadieniais, 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.