Tavo LRT

2018.10.18 10:55

J. Jurkutė-Širvaitė: scena reikalauja pasitempti, bet gyvenime renkuosi kitokį stilių

LRT.lt 2018.10.18 10:55

Projekte „Du balsai – viena širdis“ geriausiai tinka ryškios ir grynos spalvos, sako Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Anot laidų vedėjos, šeimų duetams ją puošia Ramunė Piekautaitė, todėl iškart dizainerės paprašė projektui tinkamų drabužių, o ši – sutiko.

Kiekvieną šeštadienio vakarą LRT televizijos žiūrovus jau antrąjį sezoną iš eilės džiugina ypatingas šeimyninių duetų projektas „Du balsai – viena širdis“. Jo vedėjai J. Jurkutei-Širvaitei žiūrovai negaili komplimentų – jos įvaizdžiu besirūpinanti R. Piekautaitė kas savaitę užburia ypatingais deriniais.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Nors scena reikalauja pasitempti, kasdieniame gyvenime esu absoliuti laisvalaikio stiliaus fanė. Darbas įpareigoja tik darbo metu“, – teigė populiaraus projekto vedėja.

„Mano spintoje tikrai nemažai lietuvių kūrėjų drabužių. Stengiuosi juos palaikyti, jei jų produkcija man tikrai patinka. Su metais vis labiau norisi rinktis kokybiškesnius, ilgaamžius daiktus ir neapsikrauti vienadieniais blizgučiais“, – atskleidė J. Jurkutė-Širvaitė.

Nors renkasi tik kokybiškas prekes, vedėja neslepia, kad kartais sau leidžia ir moteriškas silpnybes. „Kažkada tai buvo batai, bet šiandien labai dažnai darau atranką spintoje. Norisi tvarkos ir erdvės, todėl turiu tik tiek drabužių ir aksesuarų, kiek jų tikrai reikia. Turiu pripažinti, kad šį įprotį kurti sekasi įvairiai – kartais dar nuslystu“, – šypsojosi J.Jurkutė-Širvaitė.

E. Genio/LRT nuotr.

Antrajame projekto „Du balsai – viena širdis“ sezone J. Jurkutę-Širvaitę puošia dizainerė Ramunė Piekautaitė. Muzikinio šou vedėja atskleidė, kad ši naujiena jai – itin maloni. „Ramunės kūryba man labai patinka. Ji – moteriška, elegantiška ir tuo pačiu – žaisimingai jaunatviška. Esu ne tik dirbusi su ja, bet ir turiu Ramunės kurtų drabužių savo spintoje. Tikrai smagu puoštis jos deriniais ir „Du balsai – viena širdis“ scenoje“, – atskleidė žiūrovų itin mylima laidos vedėja.

Moteris teigė, kad per daugybę darbo televizijoje metų, įgavo vertingos patirties ir tomis žiniomis drąsiai dalijasi su ją rengiančiais profesionalais. „Būtent šiame projekte labai mėgstu grynas ir ryškias spalvas. Tokių drabužių Ramunės ir paprašiau, o ji tam atliepė“, – džiaugėsi viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama J. Jurkutė-Širvaitė.

E. Genio/LRT nuotr.

„Du balsai – viena širdis“ – tai neįtikėtino populiarumo sulaukęs šeimyninių duetų projektas. Kiekvieną šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje į sceną lipa kraujo ryšiais susiję dalyviai, kurie kovoja ne tik dėl komisijos – Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep, Katažinos Zvonkuvienės ir Manto Stonkaus – bet ir dėl 150 studijos svečių simpatijų. Jei žiūrovas pakyla iš savo vietos, speciali kėdėse įrengta sistema užfiksuoja tai kaip jo balsą galutinėje rezultatų lentelėje. Jau antrą sezoną iš eilės už projekto vairo stojo žiūrovų itin myilma televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.