Tavo LRT

2018.10.11 09:49

Į projektą „Du balsai – viena širdis“ grįžę Gečai žiūrovams pateikė staigmeną

LRT.lt 2018.10.11 09:49

„Seniai norėjau sukurti lopšinę mūsų vaikui, bet vis pritrūkdavau postūmio“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Du balsai – viena širdis“ atviravo atlikėjas Žygimantas Gečas. Anot jo, būtent kvietimas pasirodyti šeimų duetuose paskatino sukurti dainą pirmagimiui. Dainininkė Anžela Gečienė pripažino, kad mėgaujasi motinyste – viskas atrodo lengva, kai matai vaiko šypseną.

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ gerbėjai šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje išvys netikėtą staigmeną. Neseniai sūnelio Žako susilaukę A. ir Ž. Gečai žiūrovams dovanos itin jautrią vaikeliui skirtą dainą.

Pirmojo sezono metu pora debiutavo su Ž. Gečo kurta meilės daina. Tuomet komisija ir žiūrovai itin teigiamai įvertino jautrų kūrinį. Šį kartą į projektą sugrįžę jau kaip svečiai, pora dovanojo dar vieną premjerą. „Seniai norėjau sukurti lopšinę mūsų vaikui, bet vis pritrūkdavau postūmio“, – atviravo Ž. Gečas. Jis teigė, kad būtent kvietimas pasirodyti porai jau artimu tapusiame projekte „Du balsai – viena širdis“, ir virto juo.

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Sakyk tiesiai šviesiai – pirmą kartą esi mama. Ar tikrai viskas taip paprasta? Ar tikrai viskas tik rožėmis ir meškučiais blizga?“ – provokavo pati motinyste besidžiaugianti Jurgita Jurkutė-Širvaitė. „Tikrai taip“, – nustebino A.Gečienė. „Netiesa!“ – emocingai stebėjosi projekto vedėja. „Kai ryte prabundi po bemiegės nakties atrodo, kad tuoj sprogsi dėl streso ir nervų, bet pamatai tą šypseną, tada taip… Tikrai, taip lengva“, – atviravo A. Gečienė.

Judviejų su vyru atlikta lopšinė sužavėjo visus, viešėjusius studijoje. Jie pasirodymą iš karto pradėjo lyginti su nuoširdžia meilės daina, atlikta pirmojo sezono metu. „Prisiminiau tą pirmąjį pasirodymą, kai visi kalbėjome, kad pasijutome lyg bažnyčioje. Dabar jausmas yra lyg namuose, kur viskas jau yra savo vietose“, – teigė J. Jurkutė-Širvaitė.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Šou dalyvius vertina ne tik komisijos nariai Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir projekto komisijos naujokas Mantas Stonkus, bet ir 150 studijos žiūrovų. Kiekvienas atsistojęs klausytojas virsta vienu tašku bendroje rezultatų lentelėje. Prie populiaraus projekto vairo jau antrus metus iš eilės stojo J. Jurkutė-Širvaitė.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – tai ypatingo populiarumo sulaukęs šeimyninių duetų konkursas, rodomas šeštadieniais 21 val. per LRT televiziją.