Tavo LRT

2018.10.10 14:39

N. Baužytė: aš esu kaip Anglijos karalienė

LRT.lt2018.10.10 14:39

Vienintelis dalykas, kuris palaiko žmogų ir neleidžia jam sutežti – tai darbas, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ sako Nijolė Baužytė. Žurnalistė iki šiol dirba – LRT TELEVIZIJOJE kuria ją išgarsinusį dokumentikos ciklą „Mūsų miesteliai“.

Visada pasitempusi, puikiai atrodanti, aštraus proto, turinti savo nuomonę, niekada nemeilikaujanti ir nevyniojanti žodžių į vatą – LRT koridoriuose sutikę bene daugiausiai kartų apdovanotą žurnalistę Nijolę Baužytę niekada nepagalvotumėte, kad rugsėjo 6-ąją jai suėjo 80. Televizijos legenda šios datos visiškai nesureikšmina.

„Savo gimtadienio dar nešvenčiau. Esu kaip Anglijos karalienė: mano gimtadienis – kada noriu, tada ir švenčiu“, – kalbėdama LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams šmaikštavo N. Baužytė, po akimirkos prisipažinusi, kad jubiliejų atidėjo norėdama šventėje sulaukti ir už Lietuvos ribų gyvenančių bičiulių.

Spalio pabaigoje Vilniaus Rotušėje vyksiančiam jubiliejiniam vakarui moteris ėmė ruoštis gerokai iš anksto, mat, nepaisant garbaus amžiaus, ponia Nijolė laiką skaičiuoja minučių tikslumu. „Vienintelis dalykas, kuris palaiko žmogų ir neleidžia jam sutežti – tai darbas“, – įsitikinusi žurnalistė, LRT TELEVIZIIJOJE iki šiol kurianti ją išgarsinusį dokumentinių apybraižų ciklą „Mūsų miesteliai“.

Tačiau labiau nei pusę amžiaus trunkančia karjera LRT televizijoje N. Baužytė didžiuojasi šeima – populiarioje muzikos grupėje „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ grojančiu sūnumi Juozapu  Vytautu, jo žmona ir dvejų metukų anūkėle Marija Marcele. „Ji charakteriu pranoks ir mane“, – juokiasi ponia Nijolė.

Šį vakarą 19:30 val. LRT laidoje Gyvenimas” – romano verta Nijolės Baužytės šeimos istorija ir smagūs nuotykiai iš „Mūsų miestelių“  filmavimo užkulisių. Vedėjas Edvardas Žičkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt