Tavo LRT

2018.10.10 12:57

D. Norvilas laidoje „Mano mama gamina geriau!“: gaminti – tai tokia pati kūryba

LRT.lt 2018.10.10 12:57

Gaminti maistą – tokia pati kūryba, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Mano mama gamina geriau!“ sako atlikėjas Deivis Norvilas. Be to, priduria jis, kad suktis virtuvėje jam labai patinka. Kartu su D. Norvilas ir jo mama Jūrate laidoje pasirodys ir menininkė Skaistė Semenikė su mama Jūrate.

Šį trečiadienio vakarą su LRT žiūrovais sveikinsis kulinarinis šou „Mano mama gamina geriau!“, kuriame susirungs du žinomi veidai – dainininkas D. Norvilas ir menininkė S. Semenikė. Projekte, kurį veda Martynas Starkus, mamos gamina su savo suaugusiais vaikais. Laidoje jie tampa bendro tikslo siekianti komanda.

Šou dalyvių patiekalus vertina vienas garsiausių Lietuvoje virtuvės specialistų Romas Zakarevičius. Jis ne tik parenka, ką komanda turi gaminti, bet ir nusprendžia, kas yra verti nugalėtojų titulo.

P. Lileikio/LRT nuotr.

Menininkė S. Semenikė su mama Nijole laidoje gamins kalakutienos kukulius su makaronais. „Man lietuviška virtuvė nelabai... Labai mėgstu ispaniškus patiekalus. Ispanai gamina labai greitai, jie nestovi 10 valandų virtuvėje“ , – pasakos S. Semenikė.

P. Lileikio/LRT nuotr.

„Mano mama gamina geriau!“ savo kulinarinius įgūdžius taip pat demonstruos dainininkas D. Norvilas su mama Jūrate. Atlikėjas turės pagaminti užtepėles. Tą padaryti jis turės per 20 minučių.

„Gaminti man labai patinka. Tai yra ta pati kūryba“, – pasakos D. Norvilas.

P. Lileikio/LRT nuotr.

Kuri komanda taps nugalėtoja paaiškės trečiadienio vakarą, 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.