Naujienų srautas

Tavo LRT2018.10.09 12:14

V. Baumilos dukterėčia nesirinktų dainuoti jo muzikos

LRT.lt 2018.10.09 12:14

Muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ scenoje pasirodys žinomo dainininko Vaido Baumilos dukterėčia Smiltė, patikinusi, kad nesirinktų dainuoti savo krikšto tėčio kūrinių. Kaip jau tapo įprasta – kiekvieną šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ išvysite ne tik šeimyninius duetus, siekiančius iškovoti pergalę, bet ir gausybę staigmenų.

Į sceną pirmą kartą drauge lipo ir ypatingas trio: Dainė Baumilė su dukrele Smilte bei populiaria muzikinių projektų dalyve seserimi Rūta Žibaityte. Rūta, kartu su dainininku Vaidotu Baumila, yra mažosios Smiltės krikštatėviai.

„Ar krikšto tėtis nepamiršta, visada pasveikina su gimtadieniu? Ką dovanų atneša?“ – smagiai mergaitę provokavo „Du balsai - viena širdis“ vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

„Neatsimenu“, – juoko audrą sukėlė Dainės ir Donato Baumilų dukra. Paklausta, ar galėdama pati pasirinkti scenoje atliekamą dainą, Smiltė būtų nusprendusi dainuoti savo krikšto tėčio kūrybą, mergaitė nevyniojo žodžių į vatą: „Ne.“

Šou dalyvius vertina ne tik komisijos nariai Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir projekto komisijos naujokas Mantas Stonkus, bet ir 150 studijos žiūrovų. Kiekvienas atsistojęs klausytojas virsta vienu tašku bendroje rezultatų lentelėje. Prie populiaraus projekto vairo jau antrus metus iš eilės stojo Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – tai ypatingo populiarumo sulaukęs šeimyninių duetų konkursas, rodomas šeštadieniais 21 val. per LRT televiziją. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą