Tavo LRT

2018.10.05 14:32

Po emigracijos R. Kirilkinas grįžta į televiziją

LRT.lt2018.10.05 14:32

Publikos numylėtinis dainininkas Ruslanas Kirilkinas po pusės metų pertraukos grįžta į televiziją – kartu su pussesere nusprendė dalyvauti LRT TELEVIZIJOS projekte „Du balsai – viena širdis“. Atlikėjas ilgam buvo dingęs iš Lietuvos – gyveno ir dirbo Ispanijoje, Gran Kanarijos saloje. „Aš grįžau, nes pasiilgau artimųjų ir per daug ilgai snaudžiau – dabar pats laikas išmokti vertinti kiekvieną dieną ir nepamiršti padėkoti už tai”, – prisipažįsta R. Kirilkinas.

Šeštadienio vakarą projekte „Du balsai – viena širdis” pasirodysiantis dainininkas į sceną žengs už rankos stipriai laikydamas savo pusseserę Juliją.

„Šis projektas mums su Julija yra tikra dovana. Aš labai seniai norėjau išpildyti jos svajonę – dainuoti kartu didelėje scenoje prieš daugybę žiūrovų. Ir dabar atėjo tas laikas. Julija šiuo metu išgyvena sudėtingą etapą savo gyvenime, jai labai reikia artimo peties, kad atsitiestų ir patikėtų savimi. Aš čia esu dėl jos”, – atviravo R. Kirilkinas. 

Julija ir Ruslanas yra pusbrolis ir pusseserė, bet nuo pat vaikystės vienas kitą vadina broliu ir seserimi. Julija šiuo metu gyvena Latvijos sostinėje Rygoje, augina 10 metų sūnų ir dirba grožio srityje. Ji niekada nėra dainavusi scenoje. Moteris prisipažįsta, kad visuomet sekė Ruslano muzikinę karjerą, jį palaikė, žavėjosi pusbrolio talentu ir slapčia svajojo uždainuoti kartu.

„Dalyvavimas projekte – tai ne tik vaikystės svajonės išsipildymas, tai galimybė mums, gyvenantiems toli vienas nuo kito, praleisti daugiau laiko kartu, geriau pažinti vienas kitą”, – sako Julija.

Daugybės muzikinių projektų dalyvis ir nugalėtojas R. Kirilkinas pripažįsta, kad dainuoti scenoje su labai artimu žmogumi yra ypatingas jausmas. „Tai lyg grįžimas į vaikystę. Kai dainuoju su Julija, viską aplinkui pamirštu. Pamirštu, kad čia konkursas, kad yra komisija, žiūrovai. Scenoje lieka tik dvi giminingos ir labai artimos sielos, kurios plaka vienu ritmu. Ir tai – svarbiausia”, – kalba dainininkas.

Ruslalo Kirilkino ir Julijos Gureckos Fjodorovos debiutas laidoje „Du balsai – viena širdis” – jau šį  šeštadienį spalio 6d. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.