Tavo LRT

2018.10.03 14:35

Naujos LRT PLIUS laidos „Į sveikatą“ vedėjas: raginsime žmones būti sveikais

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.10.03 14:35

Norime, kad „į sveikatą“ būtų suprantama tiesiogine šio žodžio junginio prasme, o ne tada, kai keliamos taurelės, sako naujosios LRT PLIUS laidos „Į sveikatą“ vedėjas, treneris Alanas Dzeranovas. Įprastai laidoje „Labas rytas, Lietuva“ vedantis mankštas žiūrovams, nuo šio šeštadienio A. Dzeranovas pats taps laidos vedėju ir taip išpildys vieną didžiausių vaikystės svajonių.

A. Dzeranovas pasakoja, kad naująją laidą sudarys trys dalys – aktyvaus sporto, susitikimų su bendruomenėmis ir pokalbių su įvairiausių sričių ekspertais. Be to, bus siekiama pakeisti plačiai paplitusio ir vartojamo žodžio junginio „į sveikatą“ reikšmę.  

„Esmė ir tikslas šios laidos bus pakeisti mąstymą ir supratimą. Norime, kad „į sveikatą“ būtų suprantama tiesiogine šio žodžio junginio prasme, o ne tada, kai keliamos taurelės. Raginsime žmones būti sveikais.

Laidą pradės 15 minučių treniruotė, prie kurios visi žiūrovai galės prisijungti. Kitoje laidos dalyje įveikinėsime įvairius iššūkius, keliausime po bendruomenes, kalbinsime įvairius žmones, mesime jiems iššūkius. O trečioje dalyje kalbinsime ekspertus ir profesionalus“, – sako treneris A. Dzeranovas.

Jis tikina, kad būti televizijoje – viena iš vaikystės svajonių: „Kai buvau vaikas, žiūrėdavau televiziją ir galvodavau, kaip noriu vesti žinių laidas arba dar kažką veikti. Dabar atėjo toks etapas, kai galiu išbandyti save šioje srityje. Mintys materializuojasi.“

Pirmoje laidoje, kurią per LRT PLIUS bus galima išvysti jau šį šeštadienį spalio 6 d., A. Dzeranovas keliaus į ministeriją susitikti su būsimais ministrais, taip pat susitiks ir su esamais.

„Bus labai smagi laida. Aplankysime ministerijas, keliausime pas sportininkų bendruomenę Kaune ir parodysime, kaip galima leisti smagiai laiką. Be to, LRT žiūrovai turės pirmą treniruotę kartu su manimi“, – džiaugiasi A. Dzeranovas.

Pirmoji laida jau šį šeštadienį spalio 6 d. 10 val. per LRT PLIUS televiziją.