Tavo LRT

2018.10.03 12:01

LRT projekte „Du balsai – viena širdis“ susitiko trys grožio konkursų dalyvės

LRT.lt2018.10.03 12:01

Šį šeštadienį į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžtančio projekto „Du balsai – viena širdis“ studija filmavimo metu netikėtai tapo grožio konkurso dalyvių podiumu. Projekto vedėja Jurgita Jurkutė buvo gerokai nustebusi, kai į sceną dainuoti viena po kitos žengė jos kolegės – grožio konkursų dalyvės Ieva Jotkėlaitė ir Giedrė Lukienė.

2010-aisiais „Mis Lietuva“ konkurse II-osios vicemis titulą pelniusi palangiškė I. Jotkėlaitė, buvusi dueto „Širdelės“ vokalistė, uždainavo su mama Ilona.

„Muzika visada buvo ir yra mano gyvenime. Esu čia dėl mamos, kuri visada mane labai palaikė, visada sakė, Ieva, tu gali. Dabar aš jai noriu pasakyti – mama, tu irgi gali. Besiruošdamos projektui, atradome naują laisvalaikio leidimo būdą – mes dabar kartu dainuojame“, – pasakojo dainininkė ir muzikos pedagogė Ieva. Ilona Jotkėlienė prisipažino, kad uždainuoti su dukra tikroje scenoje buvo jos sena svajonė.

„Visą gyvenimą dukrą lydėdavau į koncertus, filmavimus, noriu išbandyti, koks jausmas būti ne šalia, o ant scenos“, – šypsojosi Ilona. Moteris prisipažino, kad į projektą „Du balsai – viena širdis”  eina ne laimėti, o sukurti jaukų širdžiai prisiminimą.

Dar viena staigmena projekto vedėjai, tituluotai gražuolei J. Jurkutei, tapo žinia, kad „Mis Lietuva“ konkurse yra pabuvojusi ir kita projekto dalyvė – džiazo vokalistė, muzikos pedagogė G. Lukienė. 2004-iaisiais ji nusiraškė net du grožio titulus – „Mis publika“ ir „Mis talentas“.  Savo talentą šį šeštadienio vakarą moteris kartu su dukrele Saule pademonstruos projekte „Du balsai – viena širdis“. „Džiazas yra visas mano gyvenimas. Net ir kasdienybėje džiazuoju. Bet laikausi tam tikrų standartų“, – juokavo Giedrė.

Kaip seksis žavioms talentingoms damoms užkariauti net 150 studijos teisėjų simpatijas, pamatysite jau šį šeštadienį 21 val. nuoširdumu pavergiančiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt