Tavo LRT

2018.09.29 13:42

R. Kulvinskytė: laida „Klauskite daktaro“ man visąlaik teikė begalinį džiaugsmą

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.09.29 13:42

Rimantė Kulvinskytė, nuo šio rudens LRT RADIJUJE vedanti laidą „Įkvėpk. Iškvėpk“ papasakojo, kodėl nusprendė atsisveikinti su laida „Klauskite daktaro“, ir kaip į jos sprendimą reagavo šeima bei aplinkiniai. „Supratau vieną dieną, kad tai [laidos vedimas] manęs nebedžiugina: pradėjau žvalgytis į laikrodį vesdama laidą. Džiaugsmas, kuris visada eidavo iš manęs, pakilimas, kažkur dingo“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ prisipažino moteris.

„Šitą projektą [LRT TELEVIZIJOS laidą „Klauskite daktaro“] labai myliu, kaip ir kolegas. Jis man visąlaik teikė begalinį džiaugsmą. Ši rudenį daug žmonių klausė – kodėl priėmiau sprendimą palikti šią kasdienę laidą, rodomą tokiu geru laiku, kurią kūrėme su tokiais nuostabiais kolegomis. Tiesiog supratau vieną dieną, kad tai manęs nebedžiugina: pradėjau žvalgytis į laikrodį vesdama laidą. Džiaugsmas, kuris visada eidavo iš manęs, pakilimas, kažkur dingo. Supratau, kad meluoju tiek daktarui [Alvydui Unikauskui], kuris visada stovi šalia manęs, tiek kūrybinei komandai. Labai nuoširdžiai pasišnekėjau su prodiuseriais ir jie mane suprato“, – apie savo sprendimą kalbėjo laidų vedėja.

Tačiau laidų vedėja prisipažįsta, kad aplinkai suprasti jos sprendimą buvo sunku, nes dauguma yra įpratę eiti į darbą nelaimingi, kentėti. R. Kulvinskytė sako, kad turbūt labiausiai jos sprendimu džiaugėsi šeima, nes dabar jai gali skirti daugiau laiko.

LRT RADIJUJE ketvirtadieniais vedanti laidą apie laimę R. Kulvinskytė sako, kad jai pačiai laimės ir jaukumo paieškos dabar labai aktualios. Ji intriguoja, kad planuoja sukurti savo tinklaraštį, kuriame dalysis laimės ir jaukumo kūrimo atradimais.

Daugiau – pokalbyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt