Tavo LRT

2018.09.26 13:00

„Mano mama gamina geriau!“: kas privertė sveikai maitintis A. Noviką?

LRT.lt 2018.09.26 13:00

Sveikatos problemos privertė atsisakyti kai kurių maisto produktų ir valgyti sveikai, LRT TELEVIZJOS laidoje „Mano mama gamina geriau!“ sako kompozitoriaus Mikalojaus Noviko sūnus Artūras Novikas. Nors jis iš raciono išbraukė jūros gėrybes, tačiau kulinariniame šou žada gaminti „silkę pataluose“. Trečiadienio vakarą laidoje įgūdžius demonstruos ir Aleksandro Ivanausko-Faros dukra su mama Rima.

Šį vakarą LRT kulinariniame šou „Mano mama gamina geriau!“ dalyvaus „Božolė“ choro vadovė, dainininkė, muzikanto A. Ivanausko-Faros dukra J. Liukaitienė su mama Rima. Savo jėgas virtuvėje demonstruos ir džiazo mokyklos meno vadovas, kompozitoriaus M. Noviko sūnus Artūras su mama Irena.

Žaidimo taisyklės labai paprastos – mamos vadovauja, o vaikai gamina. Pasirodymo tikslas – būti darnia komanda ir pagaminti nuostabų patiekalą. Kuris patiekalas yra vertas nugalėtojo titulo, padės nuspręsti vienas garsiausių virtuvės šefų Lietuvoje Romas Zakarevičius.

Laidos kūrėjų nuotr.

Artūras Novikas šiuo metu propaguoja ypač sveiką gyvenimo būdą. Vokalo mokytojas atsisakė nesveiko maisto ir cepelinais jį sunkiai papirksi.

J. Liukaitienė yra trijų vaikų mama, todėl jai svarbiausia maistą pagaminti greitai. Jos mama yra vegetarė.

A. Novikas gamins „silkę pataluose“. „Prieš trejus metus pradėjo skaudėti kojos nykštį. Išsiaiškinau su medikais, kad man podagra ir turiu atsisakyti kai kurių maisto produktų. Pirmiausia – jūros gėrybių ir, žinoma, silkės. Trejus metus to nevalgau ir kol kas man liga nepasikartojo. Todėl aš labai laimingas. Majonezo nevalgau nuo vaikystės. Šis patiekalas man yra išbandymas“, – laidoje kalbės A. Novikas.

Laidos kūrėjų nuotr.

J. Liukaitė turės gaminti Cezario salotas su krevetėmis. Tą padaryti moteris turės per 20 minučių. „Mano mama mėgsta virti tik sriubas, į kurias deda labai daug kalendros, – pasakos grupės „Rondo“ lyderio dukra. – Aš pati namie taip negaminu“, – skubėdama kalbės J. Liukaitienė.

Kuri komanda taps nugalėtoja, paaiškės jau šį vakarą 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidą veda Martynas Starkus.