Tavo LRT

2018.09.25 11:25

„LRT forume“ – kandidatų į prezidentus diskusija

LRT.lt 2018.09.25 11:25

Šiuo metu į Lietuvos prezidento postą kadidatuoja politikai, filosofai, ekonomistai ir nepriklausomi asmenys. Viešuose pranešimuose kiekvienas deklaruoja, kad, jam tapus šalies vadovu, Lietuvoje gyventi bus geriau: didės algos, mažės atskirtis, nebeliks skurdo. Būdus, kuriais žada gerinti valstybės situaciją, kandidatai atkleis šį vakarą LRT TELEVIZIJOS laidoje „LRT forumas“.

Kandidatais į prezidentus pasiskelbia vis daugiau piliečių. Tapti valstybės vadovu siekia politikai, ekonomistai, filosofai, partiniai ir nepriklausomi asmenys. Nors oficialių programų dar nematyti, tačiau kiekvienas iš kandidatų deklaruoja, kad, jam tapus prezidentu, valstybėje gyventi bus geriau: didės algos, mažės atskirtis, nebeliks skurdo, atsiras progresiniai mokesčiai, visiems bus prieinamos viešosios paslaugos, o Lietuva taps gerovės valstybe.

Kokiais būdais kandidatai ruošiasi įgyvendinti savo pažadus ir sumažinti atskirtį tarp dviejų Lietuvų? „LRT forumo“ studijoje apie tai pirmadienio vakarą diskutuos jau pasiskelbę kandidatai: Vygaudas Ušackas, Aušra Maldeikienė, Naglis Puteikis, Petras Auštrevičius, Valentinas Mazuronis. Telefonu prie studijos svečių prisijungs apie sprendimą dalyvauti prezidento rinkimuose šiandien paskelbusi Ingrida Šimonytė.

„LRT forumas“ – 21.30 val. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. Laidą veda Raigardas Musnickas.