Naujienų srautas

Tavo LRT2018.09.24 10:04

Praėjusią savaitę populiariausia mediatekoje – „valstiečių“ ir konservatorių kova

LRT.lt 2018.09.24 10:04

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia LRT mediatekos žiūrovų susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „LRT forumas“. Laidos vedėjas Raigardas Musnickas su svečiais diskutavo apie „valstiečių“ ir konservatorių kovą.

Tarp populiariausių ir žurnalisto Daumanto Butkaus vedama laida „Specialus tyrimas“. Kalbėta apie gatvėse siautėjančius paauglius, vagystes, vandalizmą.

Nemažai dėmesio sulaukė kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Beata Nicholson virtuvėje gamino gardžius šonkauliukus su daržovių garnyru. Laidoje viešėjo vilnietė Elvana Mackevičienė ir socialinių mokslų daktarė Austėja Landsbergienė.  

Į žiūrimiausių penketuką pateko LRT TELEVIZIJOJE ir portale LRT.lt  transliuota popiežiaus Pranciškaus kalba Daukanto aikštėje. Popiežius kalbėjo apie Lietuvos stiprybę, priminė šalies praeitį, be to, kalboje citavo ir šalies himną.

Domėtasi ir intelektiniu žaidimu „Auksinis protas“, kurį veda Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas. Žaidime dalyvaujantys svečiai kovoja dėl pagrindinio laidos prizo – kelionės svetur.

1. „LRT forumas“

2. „Specialus tyrimas“

3. „Beatos virtuvė“

4. Popiežiaus Pranciškaus kalba Daukanto aikštėje

5. „Auksinis protas“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą