Naujienų srautas

Tavo LRT2018.09.19 16:14

L. Adomaitis su žmona prakalbo apie pirmagimio lytį

LRT.lt 2018.09.19 16:14

Žmonės linkę planuoti nėštumą, tačiau vaikelis pats pasirenka, pas ką ir kada ateiti, sako Linas ir Irma Adomaičiai. Atlikėjas pasakoja, kad ruošiasi didžiulio koncertinio turo pasirodymams, įrašinėja dainas, bet visi darbai nublanksta prieš naujagimio laukimą. Trečiadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ pora žada atskleisti pirmagimio lytį.

„Šiuo metu nieko toli į ateitį neplanuojame. Gyvename vienos savaitės įvykiais“, – LRT laidos „Gyvenimas“ žiūrovams šį vakarą kalbės Linas ir Irma Adomaičiai. Aštuonerius metus susituokusi pora spalį susilauks pirmagimio, apie kurį ilgai svajojo.

„Na, žmonės dažnai planuoja – dabar norime vaikelio, o dabar nenorime. O Dievas ima ir iš jų planų pasijuokia“, – šypsosi laimingas L. Adomaitis. Jam pritaria ir I. Adomaitienė: „Žmonės planuoja, o vaikelis ima ir pasirenka, pas ką ir kada ateiti. Mes labai tuo tikime ir džiaugiamės, kad mus jau pasirinko.“

Nepaisant džiugaus jaudulio, kasdienių darbų pora taip pat neapleidžia – L. Adomaitis ruošiasi didžiulio koncertinio turo pasirodymams, naujoje, dvejus metus įrenginėtoje studijoje baigia kurti dainas būsimam albumui. Tačiau visa tai nublanksta prieš vaikelio laukimą. „Jis mums dabar pats svarbiausias”, – glostydamas suapvalėjusį žmonos pilvuką šypsosi dainininkas.

Džiugią naujieną pora sužinojo vasarį, likus dviem dienoms iki ilgai planuotos kelionės į Čilę. Nors buvo kilę abejonių, ar saugu besilaukiančiai moteriai leistis į tolimą kelią, gydytojai tam neprieštaravo ir laimingi būsimi tėvai išskrido už tūkstančių kilometrų. Dėl to dabar labai džiaugiasi – I. Adomaitienei pavyko išvengti gripo epidemijos, o dėl gero oro, puikaus maisto ir nuostabių emocijų nėštumas tapo dar džiugesnis. O grįžę sutuoktiniai buvo priversti pasinerti į buities rūpesčius.

„Reikia šiek tiek pasiremontuoti namus, išsirinkti vežimėlį, lovytę, kitų kūdikiui būtinų dalykų”, – pasakojo Linas, nesėpdamas, kad jau žino, kokios spalvos pirkiniai tiks kūdikiui.

Trečiadienio vakarą 19:30 val. L. ir I. Adomaičiai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas” atskleis vaikelio lytį ir laidos žiūrovams. Vedėjas Edvardas Žičkus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą