Naujienų srautas

Tavo LRT2018.09.17 16:07

Atsinaujinusiame „LRT forume“ – „valstiečių“ ir konservatorių akistata

LRT.lt 2018.09.17 16:07

„Valstiečių“ ir konservatorių kova Seime įgauna vis didesnį pagreitį. Kasdien politiniai oponentai vieni apie kitus atskleidžia naujų pikantiškų detalių. „Valstiečiai“ kuria komisijas, sakydami, kad nori didesnio skaidrumo, konservatoriai tai vadina rinkimų šou ir susidorojimu su politiniais oponentais. Dviejų pagrindinių partijų akistata šį vakarą – su Raigardu Musnicku atsinaujinusioje LRT TELEVIZIJOS laidoje „LRT forumas“.

Įtakingi „valstiečių“ ir konservatorių partijų nariai studijoje aiškinsis, ką Lietuvai duos šis politinis karas: daugiau skaidrumo  ar neribotą valdžią  valdantiesiems.

Į nacionalinio transliuotojo eterį R. Musnickas sugrįžta po 15 metų. Kadaise jis dirbo korespondentu „Panoramoje“, paskui pradėjo vesti „Labą rytą“, subrandino ir užaugino vieną sėkmingiausių savo projektų – „Paskutinę kryžkelę“.

„Skirtumas tarp manęs, kai vedžiau „Paskutinę kryžkelę“, ir to, koks esu dabar, – 7 tūkst. laidų, – suskaičiuoja R. Musnickas. – Patirtis leidžia kitaip konstruoti klausimus, kitaip suprasti reiškinius, kurie kartojasi. Kai buvome jauni, ir klausimai naivokai skambėdavo. Dabar jau esame brandesni, turime daugiau žinių, patirties.“

„LRT forumas“ – tiesiogiai 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi