Naujienų srautas

Tavo LRT

2018.09.17 12:31

Beatos receptai ir satyrinės naujienos apie P. Gražulį – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2018.09.17 12:31

Praėjusią savaitę daugiausia LRT mediatekos žiūrovų susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“. Beata Nicholson virtuvėje gamino gardžius šonkauliukus su daržovių garnyru. Laidoje viešėjo vilnietė Elvana Mackevičienė ir socialinių mokslų daktarė Austėja Landsbergienė.  

Tarp populiariausių – satyrinė laida „Ašarų naujienos“. Šįkart buvo kalbama apie Petrą Gražulį – jis vienintelis ir pirmasis pasaulyje vyras, kuriam mergina „užstatė“ vaiką.

Nemažo susidomėjimo sulaukė gyvenimo būdo žurnalas „Gyvenimas“. Vedėjas Edvardas Žičkus pristatė modelio Violetos Repčenkaitės istoriją, papasakojo apie krepšininko Ronaldo Rutkausko ir atlikėjos Gabrielės Vashos vedybas bei šeimos kūrimą. Taip pat E. Žičkus žiūrovus nukėlė į saulėtąją Turkiją.

Domėtasi ir LRT KLASIKOS laida „Manasis aš“. Laidos vedėja Agnė Kairiūnaitė kalbino kompozitorių Antaną Jasenką. Jiedu šnekučiavosi apie muzikos galią.

Į žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir portalo LRT.lt diskusija „Ar bus kam mokyti mūsų vaikus?“ Portalo LRT.lt žurnalistas Mindaugas Jackevičius kalbėjosi su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Juozu Augučiu, Vilniaus universiteto profesore Vilija Targamadze, Vilniaus universiteto prorektoriumi Valdu Jaskūnu ir švietimo ir mokslo ministro patarėju Arminu Varanausku.

1. „Beatos virtuvė“

2. „Ašarų naujienos“

3. „Gyvenimas“

4. „Manasis Aš“

5. „Ar bus kam mokyti mūsų vaikus?“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą