Tavo LRT

2018.09.11 17:26

(Ne)emigrantai: lietuvė 2 mėnesius ištvėrė be maisto, 10 dienų – be vandens

LRT.lt2018.09.11 17:26

Atsinaujinusi LRT TELEVIZIJOS laida „(Ne)emigrantai“ šį antradienio vakarą pristatys daugelį nustebinsiančią istoriją iš Maltos. Tai turėjo būti pasakojimas apie Viduržemio jūros saloje apsigyvenusią lietuvaitę Kristiną ir čia atrastą meilę vietiniui, tačiau pokalbis pasisuko netikėta linkme. Kristina sako du mėnesius ištvėrusi be maisto, o dešimt dienų – be vandens ir tikina taip atradusi laimę.

Turbūt ne kartą girdėjote, kad be maisto žmogus galėtų ištverti apie porą savaičių, o be vandens – penkias dienas. Kristina sako, kad tai netiesa. Ji tikina, kad šios taisyklės galioja tik tiems, kurie nėra pasiruošę psichologiškai. „Jei žmogus nėra aktyvavęs savo kūno biofotoninei energijai, jam būtinas maistas, nes jo psichika ir fiziologija neparuošta“, – laidoje „(Ne)emigrantai“ pasakos herojė.

Pašnekovė sako sutikusi ne vieną žmogų, kuris iš viso nevalgo ir negeria. Mitybos biofotonų energija ji jokiu būdu neleidžia vadinti badavimu. Maltoje gyvenanti lietuvė sako, kad čia nėra jokio stebuklo. Tai, anot Kristinos, alternatyvus mitybos būdas, kurį jau propaguoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, tik Europoje apie tai kol kas mažai žinoma. Visgi laidos kūrėjai primygtinai nerekomenduoja tokios mitybos.

„Mano tikslas nėra nevalgyti, aš noriu tiesiog pakeisti priežastį, dėl kurios valgau“, – apie savo tikslus pasakoja Kristina. Esmė paprasta – valgyti ne tam, kad išgyventum, o tam, kad pajaustum malonumą bei patirtum naujus skonius. Dieta to nepavadinsi, tai veikiau gyvenimo būdas. Du mėnesius maisto atsisakiusi Kristina sako, kad per tą laiką jos formos nepasikeitė – moteris nenumetė nė vieno kilogramo.

Negana to, Kristina tikina, kad žmogus gali visą gyvenimą praleisti ne tik nenurijęs nė kąsnio, bet ir negėręs vandens. Tai moteris vadina aukštesniu mitybos būdu. Kristinos mitybos teorija – atsinaujinusioje LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“. Neįtikėtinomis išvykėlių istorijos ir širdį spaudžiantys sugrįžtančiųjų pasakojimai – kiekvieną antradienio vakarą, 19:30 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt