Naujienų srautas

Tavo LRT2018.09.08 21:55

Klausiate – atsakome. Ar visi filmai ir serialai bus LRT.lt mediatekoje?

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai, negalintys pažiūrėti mėgstamo filmo ar serialo, tai gali padaryti LRT.lt mediatekoje, tačiau yra viena išimtis, sako kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovams, klausiantiems, ar į mediateką bus keliami populiarieji serialai, tokie kaip „Genijus. Einšteinas“, „12 beždžionių“, „Smaragdo miestas“ ir „Prieš audrą“, R. Maskoliūnas atsako, kad ne visi: „Į LRT.lt mediateką keliami visi filmai ir serialai, išskyrus holivudinius.“

Tačiau, pabrėžia R. Maskoliūnas, didžioji produkcijos dalis bus prieinama mediatekoje ir žiūrovai ją matys dvi savaites po įkėlimo dienos.

Žiūrovams, besiteiraujantiems dėl vėlaus serialų ir filmų transliavimo laiko, kino ekspertas aiškina, kad pirmumo teisė skiriama LRT kuriamai produkcijai: „Serialai rodomi vėlai vakare, nes ankstesnis transliavimo laikas skirtas mūsų televizijos originaliai produkcijai.“

Be to, primena R. Maskoliūnas, jei nespėjate pamatyti mėgstamo filmo ar serialo, tai galite padaryti LRT.lt mediatekoje, į kurią produkcija sukeliama per artimiausią parą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą