Tavo LRT

2018.09.07 17:44

Atsinaujinusioje „Beatos virtuvėje“ – tortų karalius „Napoleonas“ ir susitikimas su S. Prūsaičiu

LRT.lt 2018.09.07 17:44

Trisdešimt tortų – tiek kepinių LRT laidos „Beatos virtuvė“ komanda išragavo filmuodama naujojo rudens sezono TV serijas ir ieškodama geriausių Lietuvoje saldumynų receptų. Kulinarinių laidų vedėja Beata Nicholson pristatė ir naują laidos rubriką – „Šeimininkės užrašai“, kurioje pamokys virtuvės paslapčių.

„Seniai nešiojausi norą, kad legendiniai tortai, kurių receptai dažniausiai yra slapti ir perduodami tik iš lūpų į lūpas, karta iš kartos, pagaliau būtų atskleisti ir atkeliautų į visų mūsų namus. Taip šiais metais laidoje atsirado nauja smagi rubrika „Mano firminis tortas“, į kurią sukvietėme įdomiausių tortų ir kitų saldžių kepinių receptų autorius iš visos Lietuvos, – pasakoja laidos vedėja, profesionali kulinarė ir knygų autorė B. Nicholson. – Pasirodo, įspūdingų, savo istoriją turinčių tortų ir saldumynų yra gyva galybė!“

Kone nacionaliniu projektu tapsiančios rubrikos „Mano firminis tortas“ herojai – vyrai ir moterys, kai kurie jau žinomi ir matyti TV ekrane, kiti – pirmą kartą atsidūrę prieš televizijos kameras. Visus juos vienija ypatingi, firminiai tortai ir kiti kepiniai, kurių receptą jie tobulino dešimtis, jei ne šimtus kartų, o jų kepinių visada laukia giminės, šeima, draugai.

„Tikiu, kad tarp mano laidos žiūrovų atsiras tokių, kurie imsis šio tortų iššūkio ir patys namie pabandys iškepti visus rubrikos „Mano firminis tortas“ kepinius. Labai lauksiu žinių, jei tokių žmonių atsiras!” – juokiasi kulinarinių laidų vedėja.

Dar viena laidos naujovė – virtuvės patarimų rubrika „Šeimininkės užrašai“, kurioje B. Nicholson parodys, kaip lengvai išspręsti visiems aktualius virtuvės klausimus. Neiškyla tešla? Plyšta lietiniai? O gal nebenorite verkti pjaustydami svogūną? Šiuos virtuvės iššūkius padės įveikti „Beatos virtuvė“.

Žinoma, LRT žiūrovai ir toliau galės mėgautis įdomiais ir jaukiais pokalbiais su įdomiausiais Lietuvos žmonėmis, o pati B. Nicholson kiekvienoje laidoje bus paruošusi kulinarinių idėjų, kurios bus lengvai pritaikytos kiekvienų namų virtuvėje. Pirmosios laidos pašnekovas – dainininkas Saulius Prūsaitis, o rubrikoje „Mano firminis tortas“ žiūrovų lauks pagal ypatingą tarpukario receptą keptas tortų karalius – „Napoleonas“.

Atsinaujinusią laidą „Beatos virtuvė“ žiūrėkite jau šį penktadienį, rugsėjo 7 d. 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.