Tavo LRT

2018.09.06 19:03

K. Kazlauskaitė: gyvenime viską reikėjo daryti pačiai

LRT TELEVIZIJOS laida „Gimę tą pačią dieną“2018.09.06 19:03

Griežtas tėvų auklėjimas, įtempta karjeros pradžia ir dar negimusiai nulemtas aktorės gyvenimas, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gimę tą pačią dieną“ prisiminimais dalysis Kristina Kazlauskaitė. „Viską reikėjo daryti pačiai. Aš pati dabar neįsivaizduoju, kaip viską spėdavau“, – prisiminusi sunkų gyvenimo tarpsnį kalbės žinoma aktorė.  

Lietuvos teatre ir televizijoje sukūrusi keliasdešimt neeilinių vaidmenų K. Kazlauskaitė sako, kad aktorės gyvenimas jai buvo nulemtas dar prieš gimstant: „Aš gimusi nebuvau, kai tėvelis pasakė: bus vardas Kristina ir ji bus aktorė.“

Būtent tėvas Napoleonas būsimą aktorę atvedė į tuometę Lietuvos konservatoriją. „Matai, kaip sunkiai atsidaro durys? Sunku bus, bet einame. Lieps būti karve – stoji ant keturių ir myki“, – besijuokdama prisiminimais dalysis K. Kazlauskaitė.

Aktorės gyvenime nestigo ir šlovės akimirkų, ir liūdnų minučių, o prisiminusi karjeros pradžią ji svarstys, kaip tuomet jai pavykdavo ir dirbti, ir šeimą kurti. „Viską reikėjo daryti pačiai. Aš pati dabar neįsivaizduoju, kaip viską spėdavau. Tai į radiją nubėgi, tai į televiziją, kad tik tas kapeikas susirankiotum. Parvažiuodavau naktį iš gastrolių, pasiimdavau iš draugės vaiką ir nešdavausi miegantį ant rankų. Atrodo, ir tam vaikui ne gyvenimas, bet, o ką daryti?“ – pasakos ji.

Vaikystės pamokos, mokyklinės išdaigos, brandos sukrėtimai – visko apstu ne tik K. Kazlauskaitės, bet ir dar dviejų žmonių gyvenimo istorijose, kurias išgirsite šį vakarą dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną“ per LRT TELEVIZIJĄ 21.30 val.

Laidos anonsas: 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.