Tavo LRT

2018.09.05 16:00

LRT laidoje „Gyvenimas“ – atvira ir skaudi V. Stakėno gyvenimo išpažintis

Dabar scenoje labai daug vidutinybių, LRT laidoje „Gyvenimas“ šypteli tik ką 65-metį atšventęs Virgis Stakėnas ir čia pat prisimena savo paties kelią į žvaigždes. Kantri muzikos karaliaus karjera trunka jau beveik penkis dešimtmečius, tačiau dainininkas prisipažįsta niekada nepasidavęs pramogų pasaulio taisyklėms.

Iki šiol niekada per daug nekalbėjęs apie asmeninį gyvenimą, šį kartą kantri muzikos atlikėjas, minėdamas savo 65-mečio jubiliejų, LRT TELEVIZIJOS žiūrovams atvers savo namų duris ir leisis į gyvenimo išpažintį. Kaip niekad atvirai V. Stakėnas laidoje „Gyvenimas“ prabils apie artimą draugystę su Vytautu Kernagiu, dėl per anksti gimusių anūkų išgyventus nerimo mėnesius bei dukros apsisprendimą laimės ieškoti už Atlanto.  

„Buvo laikai, kai norėjosi būti matomam, nuvažiavus į Palangą būtinai praeiti Basanavičiaus gatve. Dabar viskas priešingai – nuo lietuviškojo Las Vegaso bulvaro – kuo toliau. Galbūt ateina laikas, kai nebesinori visiems sakyti, koks esi geras ir visaip apie save priminti. Dabar kur kas didesnė vertybė ramiai pabūti su svarbiais žmonėmis“, – laidoje atviraus V. Stakėnas.

Dainininkas neslėps šiandien turįs tik kelis artimus draugus, o tikrą draugystę pradėjęs vertinti tada, kai jį supę gyvenimo pakeleiviai pradėjo iškeliauti Anapilin.

„Turiu penkis žmones, kurie visada paskambindavo per gimtadienį, jei kuris nors nepaskambina, iškart kyla klausimas: kodėl? Ir štai prieš kelerius metus man paskambino tik keturi draugai, o po kurio laiko suskambo telefonas ir kitame laido gale pasigirdo penktojo sūnaus balsas. Jo tėtis, mano draugas, jau buvo išėjęs pas Dievulį. Sako: dėde, turėjau paskambinti ir pasveikinti, nes tėtis to būtų norėjęs“, – „Gyvenimo“ kūrėjams pasakos dainininkas.

Kalbėdamas apie mylimus žmones V. Stakėnas prisipažins, kad jo niekada nedžiugino dukros noras gyventi už Atlanto, o per anskti gimus anūkams teko susidurti ir sunkiais išbandymais, kurie dainininko šeimai kainavo šimtus tūkstančių dolerių, bemieges naktis ir širdį draskančio nerimo kupinus mėnesius.

Itin atviras Lietuvos kantri muzikos tėvo interviu – jau trečiadienį 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS kelionių ir gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas“.

Laidos anonsas: